HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.07.2019 Aktuální zprávy

Dorostence čeká mnoho nového! Sezónu odstartují duelem s Pardubicemi!

Dorostence Hostivaře čeká velká změna, zařazeni totiž byli do východočeské skupiny a čeká na ně tak i výjezd do dalekých Malenovic či Kyjova. Soutěžní sezónu odstartují domácím duelem proti Autosklu-H.A.K. Pardubice!

Ke kategorii, z níž odešel silný ročník 2002 a naopak ji ze starších žáků doplnil ročník 2004, přechází jako hlavní trenér i Tomáš Grepl. Právě přechodem ročníků dozná tým výrazných změn, které umocní i příchod několika dalších hráčů. Z ročního působení v Karviné se vrací syn lodivoda týmu, Lukáš Grepl, potvrzen je ale i příchod bratrské dvojice z Písku, Šimona a Matěje Hnykových, kteří se v závěru sezóny představili v mládežnických reprezentačních výběrech do 16 a do 14 let.

Nový tým odstartuje letní přípravu 11. srpna, týdenním soustředěním ve Světlé nad Sázavou. Extraliga dorostu startuje sice již 8. září, hostivařský tým má ale v prvním víkendu volno a k úvodnímu duelu tak nastoupí až v polovině září, proti Pardubicím.

SYSTÉM A PODOBA SOUTĚŽE

Vůbec poprvé je tým z Prahy 15 zařazen do východočeské skupiny, kde se utká s osmičkou soupeřů. S každým z nich se utká v soutěži třikrát, první dva týmy po čtyřiadvaceti utkáních postoupí přímo do finálového turnaje, na týmy umístění na 3. a 4. místě bude čekat kvalifikační turnaj o další postupové místo.

ÚČASTNÍCI DIVIZE VÝCHOD

HBC Hostivař

TJ Kovo Praha

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

HBC JTEKT Svítkov Stars

HC Jestřábi Přelouč

Ježci Heřmanův Městec

HbK Bulldogs Brno

HBK Kyjov

HBC Malenovice

Redakce

 
 

Rozprava s kapitány! Lukáš Píša a Daniel Dušák odpovídají na sérii otázek!

24.1.2021

„Začal jsem si sportu více vážit", říká po svém zranění kapitán juniorky David Srp!

21.1.2021

Žákovské kategorie budou moci využít březnového příměstského kempu!

10.1.2021

„Mám tu takovou pohodičku", hlásí ze Švýcarska Jiří Vaniš!

22.12.2020

Partneři klubu