HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.07.2019 Aktuální zprávy

Dorostence čeká mnoho nového! Sezónu odstartují duelem s Pardubicemi!

Dorostence Hostivaře čeká velká změna, zařazeni totiž byli do východočeské skupiny a čeká na ně tak i výjezd do dalekých Malenovic či Kyjova. Soutěžní sezónu odstartují domácím duelem proti Autosklu-H.A.K. Pardubice!

Ke kategorii, z níž odešel silný ročník 2002 a naopak ji ze starších žáků doplnil ročník 2004, přechází jako hlavní trenér i Tomáš Grepl. Právě přechodem ročníků dozná tým výrazných změn, které umocní i příchod několika dalších hráčů. Z ročního působení v Karviné se vrací syn lodivoda týmu, Lukáš Grepl, potvrzen je ale i příchod bratrské dvojice z Písku, Šimona a Matěje Hnykových, kteří se v závěru sezóny představili v mládežnických reprezentačních výběrech do 16 a do 14 let.

Nový tým odstartuje letní přípravu 11. srpna, týdenním soustředěním ve Světlé nad Sázavou. Extraliga dorostu startuje sice již 8. září, hostivařský tým má ale v prvním víkendu volno a k úvodnímu duelu tak nastoupí až v polovině září, proti Pardubicím.

SYSTÉM A PODOBA SOUTĚŽE

Vůbec poprvé je tým z Prahy 15 zařazen do východočeské skupiny, kde se utká s osmičkou soupeřů. S každým z nich se utká v soutěži třikrát, první dva týmy po čtyřiadvaceti utkáních postoupí přímo do finálového turnaje, na týmy umístění na 3. a 4. místě bude čekat kvalifikační turnaj o další postupové místo.

ÚČASTNÍCI DIVIZE VÝCHOD

HBC Hostivař

TJ Kovo Praha

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

HBC JTEKT Svítkov Stars

HC Jestřábi Přelouč

Ježci Heřmanův Městec

HbK Bulldogs Brno

HBK Kyjov

HBC Malenovice

Redakce

 
 

Dorost se vrátil na hřiště, s Kovem ale padl!

31.5.2020

Dorost vstoupí do letního turnaje utkáním s Kovem!

28.5.2020

Mladší žáci zvládli i další zápas s Berounem! Vítěznou trefu zaznamenal Skála!

26.5.2020

Našim členům: K 25.5. dochází k překlopení ročníků do sezóny 2020/2021!

25.5.2020

Partneři klubu