HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.01.2023 Aktuální zprávy

Dorost vstoupí do další fáze zimní přípravy! Čeká ho opět i eXcellent League!

Dorostenci za sebou mají první část zimní přípravy, ve které se třikrát až čtyřikrát týdně věnovali především kondici. Pestrou lednovou přípravu, která zahrnovala i alpinning, fitbox, spinning, či běžecké tréninky v tělocvičně ZŠ Křimická, proložili i pátečními tréninky na plastové ploše.

S hokejkou se tak nerozloučili ani v zimním období, které se v dalším týdnu přehoupne do druhé fáze. V únoru budou dorostenci trávit na hrací ploše i pondělky a jako zápasová příprava poslouží po jarních prázdninách i prestižní soutěž eXcellent League. Ta doznala oproti loňskému, premiérovému ročníku minima změn, vzhledem k nedostatku termínů se ale uskuteční s účastí čtyř týmů. I na Hostivař tak čekají tři náročné duely, které jsou směřovány do druhé poloviny února. Do Prahy nejdříve zavítá Svítkov Stars, Hostivař se poté vydá do Plzně a přípravný zápasový program zakončí duel s Kelty 2008.

V sestavě jediného pražského účastníka zimní soutěže se zcela určitě neobjeví útočník Tomáš Stoulil, který se do přípravy nezapojil z důvodu dlouhodobé nemoci, nahradí ho ale nové tváře, které dostanou v kádru aktuálně třetího týmu východočeské divize prostor.

Dorost Hostivaře pak zahájí jarní ligovou část v neděli 12. března, na půdě TJ Kovo Praha.

Redakce

 
 

A tým čeká pikantní start jarní části! Na domácím hřišti přivítá v Pražském derby Kert Park Praha!

23.2.2024

Dorost vyšel v Pardubicích gólově naprázdno, podlehl 0:2!

22.2.2024

Starší žáci odehráli další přípravný turnaj! Na Pražském míčku skončili třetí!

20.2.2024

B tým mužů se chystá na jarní část sezony! Na úvod se utká v souboji Pražských rezerv!

19.2.2024

Partneři klubu