HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.01.2023 Aktuální zprávy

Dorost vstoupí do další fáze zimní přípravy! Čeká ho opět i eXcellent League!

Dorostenci za sebou mají první část zimní přípravy, ve které se třikrát až čtyřikrát týdně věnovali především kondici. Pestrou lednovou přípravu, která zahrnovala i alpinning, fitbox, spinning, či běžecké tréninky v tělocvičně ZŠ Křimická, proložili i pátečními tréninky na plastové ploše.

S hokejkou se tak nerozloučili ani v zimním období, které se v dalším týdnu přehoupne do druhé fáze. V únoru budou dorostenci trávit na hrací ploše i pondělky a jako zápasová příprava poslouží po jarních prázdninách i prestižní soutěž eXcellent League. Ta doznala oproti loňskému, premiérovému ročníku minima změn, vzhledem k nedostatku termínů se ale uskuteční s účastí čtyř týmů. I na Hostivař tak čekají tři náročné duely, které jsou směřovány do druhé poloviny února. Do Prahy nejdříve zavítá Svítkov Stars, Hostivař se poté vydá do Plzně a přípravný zápasový program zakončí duel s Kelty 2008.

V sestavě jediného pražského účastníka zimní soutěže se zcela určitě neobjeví útočník Tomáš Stoulil, který se do přípravy nezapojil z důvodu dlouhodobé nemoci, nahradí ho ale nové tváře, které dostanou v kádru aktuálně třetího týmu východočeské divize prostor.

Dorost Hostivaře pak zahájí jarní ligovou část v neděli 12. března, na půdě TJ Kovo Praha.

Redakce

 
 

Dorost mladšího soupeře z Kyjova nešetřil! Body zůstaly v Hostivaři!

20.3.2023

Hostivař na vítězné vlně! Sběru Šneků vládl sedmibodový Čejka!

18.3.2023

B tým po druhé v sezóně padl na Kladně! Přední příčky tabulky se mu tak vzdalují!

16.3.2023

A tým v sobotu přivítá na svém hřišti Dobřany! Naváže na výhru z posledního zápasu?

16.3.2023

Partneři klubu