HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.12.2019 Aktuální zprávy

Dorost po výsledkově úspěšném podzimu čtvrtý! Trenér Grepl chce ale od týmu víc!

Specifický podzim čekal na dorostenecký tým, který už před sezónou čekalo doplnění méně početného ročníku 2003. V kádru se tak zjevil kvartet nových tváří, z ročního hostování v Karviné se navíc vrátil i Lukáš Grepl...

Ačkoliv ani dorostenecký tým se nevyhnul během podzimu drobným výpadkům, lze hodnotit výsledkově první část sezóny jako úspěšnou, což potvrzuje i trenér Tomáš Grepl: „S první polovinou letošní sezóny můžeme být, co se týká výsledků a postavení v tabulce, spokojeni. Určitě tomu napomohl i přestup Matyho a Hurvajze z Kova, Šimona a Matěje z Písku, ale stejně tak i navrácení Lukáše z Karviné. Hoši utvořili dobrou partu, což bylo v začátcích hodně důležité. Už od soustředění šly výkony pomalu nahoru a až na jeden nepovedený zápas proti Kovu to bylo dobré."

Až na zmíněné zaváhání v duelu s pražským Kovem nestačil výběr Tomáše Grepla pouze na dvojici tradičně silných pardubických celků, se kterými ale i tak drží po podzimu vyrovnanou bilanci jedné výhry a jedné prohry. Poslední duel podzimu navíc přidal na spokojenosti, když hostivařští připravili svítkovským vůbec první porážku v sezóně! Hostivař je tak po polovině soutěže sice čtvrtá, oproti druhým Malenovicím má ale o dva odehrané zápasy méně. Nejproduktivnějším hráčem týmu je po podzimu současně i nejpilnější střelec, Adam Šťastný.

I přes spokojenost s výsledky však nelze úplně vše hodnotit pozitivně, což ve svém hodnocení zmínil i lodivod týmu. „I přesto, že někteří naši kluci jsou mimopražští, tak nemohu být spokojen s docházkou, především ve druhé polovině podzimu. Od konce října se potýkáme s věčnými kašlíčky a rýmičkami. Do toho samozřejmě mají kluci různé školní akce, nebo přípravy na přijímací zkoušky", hodnotí trpce Grepl. „Teď nás každopádně čeká poslední týden před krátkým volnem a vrhneme se do zimní přípravy. Ta bude hodně důležitá, protože určitě i ostatní týmy budou pořádně trénovat a pokud bychom něco vypustili, mohlo by se nám to hodně vymstít!"

Zimní příprava odstartuje dorostenecké kategorie v pondělí 6. ledna, jarní ligová část pak 1. března, důležitým duelem na půdě Malenovic.

Redakce

 
 

„Popravdě, už si ani nepamatuji, že jsme nějaké zápasy hráli", říká trenér juniorů Jiří Vaniš!

24.11.2020

Od pondělí 23.11. opět trénujeme v omezeném režimu!

21.11.2020

„Hostivař beru jako moji druhou rodinu", říká kapitán B týmu mužů Petr Němeček!

19.11.2020

„Nejvíce mě v poslední době baví běh", říká přípravkář Kryštof Kolář!

17.11.2020

Partneři klubu