HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.12.2019 Aktuální zprávy

Dorost po výsledkově úspěšném podzimu čtvrtý! Trenér Grepl chce ale od týmu víc!

Specifický podzim čekal na dorostenecký tým, který už před sezónou čekalo doplnění méně početného ročníku 2003. V kádru se tak zjevil kvartet nových tváří, z ročního hostování v Karviné se navíc vrátil i Lukáš Grepl...

Ačkoliv ani dorostenecký tým se nevyhnul během podzimu drobným výpadkům, lze hodnotit výsledkově první část sezóny jako úspěšnou, což potvrzuje i trenér Tomáš Grepl: „S první polovinou letošní sezóny můžeme být, co se týká výsledků a postavení v tabulce, spokojeni. Určitě tomu napomohl i přestup Matyho a Hurvajze z Kova, Šimona a Matěje z Písku, ale stejně tak i navrácení Lukáše z Karviné. Hoši utvořili dobrou partu, což bylo v začátcích hodně důležité. Už od soustředění šly výkony pomalu nahoru a až na jeden nepovedený zápas proti Kovu to bylo dobré."

Až na zmíněné zaváhání v duelu s pražským Kovem nestačil výběr Tomáše Grepla pouze na dvojici tradičně silných pardubických celků, se kterými ale i tak drží po podzimu vyrovnanou bilanci jedné výhry a jedné prohry. Poslední duel podzimu navíc přidal na spokojenosti, když hostivařští připravili svítkovským vůbec první porážku v sezóně! Hostivař je tak po polovině soutěže sice čtvrtá, oproti druhým Malenovicím má ale o dva odehrané zápasy méně. Nejproduktivnějším hráčem týmu je po podzimu současně i nejpilnější střelec, Adam Šťastný.

I přes spokojenost s výsledky však nelze úplně vše hodnotit pozitivně, což ve svém hodnocení zmínil i lodivod týmu. „I přesto, že někteří naši kluci jsou mimopražští, tak nemohu být spokojen s docházkou, především ve druhé polovině podzimu. Od konce října se potýkáme s věčnými kašlíčky a rýmičkami. Do toho samozřejmě mají kluci různé školní akce, nebo přípravy na přijímací zkoušky", hodnotí trpce Grepl. „Teď nás každopádně čeká poslední týden před krátkým volnem a vrhneme se do zimní přípravy. Ta bude hodně důležitá, protože určitě i ostatní týmy budou pořádně trénovat a pokud bychom něco vypustili, mohlo by se nám to hodně vymstít!"

Zimní příprava odstartuje dorostenecké kategorie v pondělí 6. ledna, jarní ligová část pak 1. března, důležitým duelem na půdě Malenovic.

Redakce

 
 

Dorost se vrátil na hřiště, s Kovem ale padl!

31.5.2020

Dorost vstoupí do letního turnaje utkáním s Kovem!

28.5.2020

Mladší žáci zvládli i další zápas s Berounem! Vítěznou trefu zaznamenal Skála!

26.5.2020

Našim členům: K 25.5. dochází k překlopení ročníků do sezóny 2020/2021!

25.5.2020

Partneři klubu