HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.01.2020 Aktuální zprávy

Běhání, běhání a zase běhání! I dorost odstartoval zimní přípravu!

Do zimní přípravy nakročil v prvním školním týdnu nového roku i hostivařský dorost, kterému trenér Grepl naordinoval především běžecké jednotky...

Dorost se přes zimu bude chystat třikrát týdně! „Zatím máme za sebou dva tréninky, zaměřené především na fyzickou kondici a jsem zatím nadmíru spokojen", říká útočník Jan Chramosta, který v letošní sezóně hostuje z jiného pražského klubu, TJ Kovo Praha. „Baví mě všeobecně jak s námi trenéři pracují a vymýšlejí věci, u kterých si dáme do těla a současně se pobavíme. Celkově od zimní přípravy očekávám těžkou a poctivou dřinu, která nás připraví co nejlépe do jarní části, kde s týmem očekáváme jenom pozitivní výsledky". Připomeňme, že se hostivařský dorost po podzimní části nachází na čtvrtém místě tabulky a hned na úvod jara ho čeká daleký výjezd na půdu silných Malenovic.

Šestnáctiletý střelec se ale nehodlá chystat jen společně s týmem. Velkou váhu totiž přikládá i individuální přípravě! „Chci se celkově zaměřit během přípravy na mé výsledky a co nejvíce se zlepšovat, a to jak s hokejkou, tak fyzicky. Momentálně se s týmem chystáme třikrát týdně, další dny ale chodím i na hokejbalové hřiště na Prosek, ale i běhat nebo posilovat do fitka", vypočítává své aktivity.

Zimní příprava dorostu je teprve ve svém úvodu, trenér Tomáš Grepl ale přiznává, že přípravné zápasy dosud naplánované nejsou. „Čekáme, jak se bude vyvíjet počasí, kdyby měl ale některý z týmů zájem o sehrání přípravného duelu před zahájením jarní části, budeme rádi, když nás jeho zástupci kontaktují. Jistě se dohodneme!"

Redakce

 
 

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Starší žáci vstoupili do zimní přípravy! Tobiáš Halíř vítá tréninky na ploše!

12.1.2020

Běhání, běhání a zase běhání! I dorost odstartoval zimní přípravu!

9.1.2020

Jako první vyrazili v novém roce do akce mladší žáci! Zimní příprava startuje!

3.1.2020

Partneři klubu