HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.01.2024 Aktuální zprávy

A tým začátkem ledna odstartoval zimní přípravu! Hostivař čekají celkem tři přípravné utkání!

Hostivařský A tým vstoupil hned první týden v novém roce do zimní přípravy. Během ledna ho čeká náročná fyzická příprava, v únoru se tréninky přesunou zpět na hokejbalové hřiště. Během přípravy nastoupí Hostivař celkem ke třem utkáním!

A tým vstoupil hned po začátku nového roku do zimní přípravy, ve které se v první fázi přípravy bude scházet třikrát týdně. Úvodní trénink proběhl 2. ledna. První tréninkovou jednotku stráví přípravou v tělocvičně, druhou podobně jako loni na atletickém ovále a třetí spinningovými tréninky ve sportovní areálu Squashpoint.

Ve druhé fázi přejde A tým začátkem února zpět na hokejbalové hřiště, kde bude už v klasickém režimu trénovat dvakrát týdně. V rámci herní přípravy nastoupí A tým celkem ke třem utkáním. Nejprve se v úterý 6. února v 19:00 představí na přátelském utkání proti Dobřanům. Poté na svém hřišti přivítá v rámci dvojutkání aktuálně čtvrtý celek Slovenské hokejbalové extraligy, tým ŠHBK Leaders Ružinov Bratislava. Utkání se odehrají v termínech 17. a 18. února. Časy budou včas upřesněny.

A tým odstartuje jarní část Crossdock Extraligy hokejbalu 24. února domácím utkáním proti obhájci extraligové trofeje, týmu HC Kert Park Praha. Utkání na Hostivařském hřišti odstartuje v 11:00.

Přípravné zápasy A týmu během zimní přípravy:

6. února – TJ Snack Dobřany vs. HBC Hostivař (Dobřany)

17. února HBC Hostivař vs. Leaders Ružinov (Hostivař)

18. únoraHBC Hostivař vs. Leaders Ružinov (Hostivař)

Redakce

 
 

A tým čeká pikantní start jarní části! Na domácím hřišti přivítá v Pražském derby Kert Park Praha!

23.2.2024

Dorost vyšel v Pardubicích gólově naprázdno, podlehl 0:2!

22.2.2024

Starší žáci odehráli další přípravný turnaj! Na Pražském míčku skončili třetí!

20.2.2024

B tým mužů se chystá na jarní část sezony! Na úvod se utká v souboji Pražských rezerv!

19.2.2024

Partneři klubu