HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
02.04.2020 Rozhovory

„Snažím se, abych nevypadl z formy", říká obránce A týmu Ondřej Kubeš!

Čas na slovíčko si udělal v první dubnový den i obránce Ondřej Kubeš, který v této sezóně udělal výrazný progres a zvláště v letošních utkáních patřil k nejvýraznějším postavám prvního hostivařského týmu...

Celý svět se nyní schovává před něčím, co tady nikdo nebylo. Jak celou situaci sleduješ ty a jak trávíš čas v karanténě?

Nesleduju média, takže o tom nemám takový přehled. Snažím se teď hlavně o to, abych nevypadl úplně z formy, jinak dělám klasické věci, co se teď tak dělat dají (směje se).

To se úplně bojíme v tvém případě představit. No každopádně, říkáš, že se snažíš nevypadnout z formy... Jak tvá příprava tedy aktuálně probíhá?

Nic speciálního. Chodím akorát běhat, nebo si občas zadriblovat za barák s balónkem.

Určitě v této době tedy vítáš možnost vyběhnout na zahradu. Už si natřel plot?

Už dávno (směje se).

Dostaňme se ale k hokejbalu... pokus se v několika větách zhodnotit letošní sezónu z tvého pohledu.

Začátek sezóny se neubíral moc dobrým směrem, ale postupem času bych řekl, že jsem se v některých herních činnostech zvedl. Hodně mi pomohlo to, že jsem na podzim hrál extraligu a tady v Hostivaři jsem dostával hodně prostoru v podstatě ve všech herních situacích.

Zrovna v posledním rozhovoru tě Jirka Vaniš vychválil, jak kdyby si na tebe tajně myslel. Označil tě dokonce na aspiranta na klubovou cenu pro Hráče roku. Co si o tom klasicky myslíš?

Jak znám Jirku, tak vím, že kdyby mluvil pravdu, řekl by že si cenu zaslouží obhájit on (směje se). Podle mě jsou na tuto cenu letos jiní favorité.

No tak to vyval... kdo by si cenu měl odnést podle tebe?

Těch hráčů by mohlo být více! Ale vzhledem k tomu jaké má výsledky Váša Štoural a taky vidím, co hokejbalu dává času, dal bych jí letos jemu.

No i pro tebe byla letošní sezóna jistě náročná, a to i přesto, že byla přerušena. Věříš, že se ještě vůbec stihne v nějaké formě dohrát?

Doufám v to! Bylo by skvělé hrát po roce zase s touhle bandou play-off.

Letos máš i výraznou šanci probojovat se do reprezentačního kádru U20, ale šance na pořádání očekávaného Mistrovství se zřejmě pomalu rozplývá. Bylo by podle tebe alternativou odehrát například šampionát alespoň na playstationu?

Já věřím, že se nic rušit nebude a mistrovství proběhne v daném termínu. Mojí kamarádi vědí, že na PlayStationu moc neumím, takže by to byla asi haluz.

Kdyby si jim teď měl něco vzkázat, co by to bylo?

Pojďte šlapaaaaaaat!

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu