HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
06.05.2022 Aktuální zprávy

„Sezóna byla dalším krokem kupředu", říká kapitán A týmu Daniel Dušák!

Kapitán extraligového A týmu Daniel Dušák je odchovancem Hostivaře a zcela nepochybně duší týmu. Necelý týden po vypadnutí ze čtvrtfinálové série, v narozeninový den klubu, krátce zhodnotil nejen odehranou sérii, ale i celou sezónu!

Dane, jak zpětně hodnotíš odehranou sérii s Kladnem a celkově letošní extraligovou sezónu, ve které jste poprvé postoupili do play-off.

Samozřejmě, takhle po vypadnutí převládá trochu smutek. Ne úplně vše se povedlo, tak jak mohlo.. Na druhou stranu, s odstupem času se sezóna musí hodnotit jako další velký krok kupředu. V rozmezí tří let se náš tým a klub celkově posunul obrovským způsobem. Máme krásnou novou arénu a místo plácání v dolních patrech 1. Národní ligy, hrajeme vyrovnané zápasy v play-off Extraligy před stovkami fanoušků, televizí, proti jednomu z nejlepších klubů vůbec. Věřím že kráčíme správným směrem a všem z prostředí klubu za to patří velký dík. Rád bych ještě zvlášť poděkoval našim fanouškům, kteří byli naprosto skvělí. Budeme moc rádi, když nás tímto způsobem poženou i v příští sezóně a my jim na oplátku dopřejeme víc důvodů k radosti!

Kudy myslíš, že by se měl tým nyní ubírat, aby v příští sezóně mohl opět pomýšlet na postup mezi nejlepší týmy nejvyšší soutěže?

Jak jsem řekl, myslím že kráčíme správným směrem. Musíme minimálně udržet či spíše ještě zvýšit nastolené tempo. Pracovat na systému hry a efektivně doplňovat kádr, především hráči z vlastních řad a mládeže, nebo hráči co již měli s Hostivaří něco společného a do našeho podivínského kolektivu skvěle zapadnou. Konkurence v týmu jen prospěje a nebudeme se dostávat do situací, kdy musíme před důležitými zápasy lepit sestavu na poslední chvíli a posílat do brány Vládíka (směje se).

Redakce

 
 

Junioři vstoupili do čtvrtfinále vítězně! O postupu mohou rozhodnout už doma!

17.5.2022

Minipřípravka si na dalším domácím turnaji připsala čtyři vítězství!

16.5.2022

Úspěšné předkolo! Junioři si ve čtvrtfinále play-off zahrají se Svítkovem!

11.5.2022

Mužská rezerva vyrovnala čtvrtfinálovou sérii s Třebízí!

9.5.2022

Partneři klubu