HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.07.2020 Aktuální zprávy

„Nikdy jsem neměl malé sebevědomí, naším cílem musí být play-off", říká Jan Čejka!

I pro samotné hráče Hostivaře byla ta zpráva překvapivá! Odkup licence od SK Sudoměřice byl akcí "Kulový blesk", která během vteřiny navlékla do extraligového dresu Hostivaře i své odchovance, kteří by jinak v nejvyšší soutěži nastupovali v dresech jiných týmů...

Z týmu Kert Parku se tak vrátili už extraligou ošlehaní Jan Čejka, Jiří Vaniš, Filip Macek a Ondřej Kubeš, z Kova pak zase brankář Štoural, obránci Daniel Dušák a Daniel Vaniš, stejně jako ostrostřelec Samuel Kucharčík.

V nejvyšší soutěži má zatím díky klubu z Lužin nejvíce odehráno hostivařský klenot, útočník Jan Čejka, který v krátkém rozhovoru prozradil, jak na letní novinku reagoval...

Jak si reagoval když si se dozvěděl, že Hostivař odkoupila extraligovou licenci od Sudoměřic?

Bylo to velmi překvapivé zjištění. Do oficiálního zveřejnění na našich stránkách jsem vůbec nevěděl, že se tato možnost vůbec zvažuje. Postupem času jsem za to ale velmi rád! Je to velká motivace jak pro mě, tak pro celý náš tým!

K týmu přišel i trenér Martin Davídek, kterého znáš už z reprezentačních akcí. Vítáš příchod kouče, který pro tebe nebude úplnou neznámou?

Jsem rád, že po roce bude na střídačce zase všechno jasné. Určitě jsem spokojen, že přišel trenér co mě zná a ví jak hraju a jak dokážu pomoct na hřišti.

Do zahájení extraligové sezóny je ještě dost času, přemýšlel si ale už nad tím, jak by ses chtěl spolu s týmem v nejvyšší soutěži prezentovat?

Nikdy jsem neměl malé sebevědomí a doufám, že nikdo z našeho týmu nebude chtít hrát na spodku tabulky. Věřím, že náš styl rychlého a bojovného týmu hodně potrápí soupeře a přinese nám to dost bodů, abychom se mohli na jaře zúčastnit Play-off.

Jak se osobně během léta na Extraligu připravuješ?

Začal jsem se připravovat ve druhém týdnu července, kdy jsem odjel s Márou Hrochem a otcema na týden na kola. Když jsem se vrátil zpět do Prahy, tak jsem každý den trénoval v posilovně a na schodech. Poslední dny jsem se chtěl zaměřit na běhaní na chatě, kde mam ideální fotbalové hřiště. Bohužel jsem stihl ale jen jeden trénink a od té doby jsem v preventivní karanténě, takže můžu běhat jen trochu na zahradě.

Redakce

 
 

Paráda! Hostivař bere body i ve druhém utkání po restartu. Tentokrát na domácí půdě!

15.5.2021

Přípravka přivítala v novém areálu Svítkov Stars!

10.5.2021

Velká výhra na Den vítězství! A tým zvítězil v Dobřanech 6:2!

8.5.2021

RESTART: Áčko jede do Dobřan, trenér Davídek velí k dravosti!

7.5.2021

Partneři klubu