HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.05.2020 Rozhovory

„Nic nepodceňujeme a dřeme dál", říká rozhodně dorostenec Marek Malysz!

Měl úspěšný vstup do jarní části, spolu se svými spoluhráči se ale i on musel smířit s nečekaným ukončením soutěžní sezóny. Bez klíčových zápasů, bez vyvrcholení dorostenecké soutěže... I v době karantény ale Marek Malysz nelenil a už nyní se těší na zahájení nové sezóny.

Anulováním letošních soutěží asi nedopadla sezóna podle představ, jak ji ale z pozice svého týmu hodnotíš?

Je to škoda. Myslím, že jsme to měli s klukama dobře rozehrané. Samozřejmě mě to mrzí i osobně, jelikož mi dal trenér více prostoru na hřišti a mě se zrovna herně dařilo. Ale nesmíme věšet hlavy, makáme dál.

Jak říkáš, dařilo se ti, v prvních dvou utkáních jara si byl dokonce nejproduktivnějším hráčem týmu. Čemu to přisuzuješ? Kvalitní zimní příprava?

Určitě v tom hraje roli i dobrá zimní příprava, ale jak jsem naznačoval, tak je v tom především trenérova důvěra dát mi více prostoru na hřišti, no taky se na mě konečně usmálo stěstíčko (směje se).

Není tajemstvím, že si přijal i pozici specialisty na samostatné nájezdy. Věnuješ se nějak více této disciplíně?

Nevím, jestli jsem zrovna specialista, ale pravdou je, že mě nájezdy baví a věřím si na ně.

Jak se připravujete v současné době?

Začali jsme individuálními tréninky a od tohoto týdne už makáme týmově. Máme za sebou i klubové testy. Zkrátka nic nepodceňujeme a dřeme.

Právě po běžeckých testech si vypadal se svými výkony relativně spokojen. Překvapilo tě něco na tvé aktuální připravenosti?

Ano! Od svých předešlých testů jsem se určitě, aspoň pocitově, dost zlepšil. Myslím, že na tom má velký podíl i moje práce v průběhu karantény, kdy jsem začal chodit pravidelně běhat a cvičit.

Tak hlavně nezaspat. Co očekáváš od příští sezóny, ve které se k vám připojí ročník 2005?

Ročník 2005 je dost silný a na kluky se těším. Doufám ve vydařenou a úspěšnou sezónu.

Letní soustředění ve Světlé je jinak stále s otazníkem. Dokážeš si vůbec představit, že by se neuskutečnilo?

To určitě ne! Letní soustředění vždy ukáže jak jsme na tom po prázdninové pauze a nakopne nás k přípravě do nové sezóny. Krom toho zažíváme s klukama spoustu zábavy a je vždycky hezké, když se sejde jedna velká hostivařská rodina.

Redakce

 
 

Dorost se vrátil na hřiště, s Kovem ale padl!

31.5.2020

Dorost vstoupí do letního turnaje utkáním s Kovem!

28.5.2020

Mladší žáci zvládli i další zápas s Berounem! Vítěznou trefu zaznamenal Skála!

26.5.2020

Našim členům: K 25.5. dochází k překlopení ročníků do sezóny 2020/2021!

25.5.2020

Partneři klubu