HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.09.2019 Rozhovory

„Nesmíme dát soupeři šanci tvořit hru", říká před startem dorostenecké soutěže Adam Šťastný!

Vstup do soutěže se nemilosrdně blíží i kategorii dorostu, který ve čtvrtečním podvečeru odehrál přípravný duel v Čimicích, proti mladému týmu Rebelů. Do sezóny je značně natěšen i vyhlášený hračička Adam Šťastný...

Právě on byl jedním z trojice útočníků, kteří svou natěšenost ve čtvrtek projevili hattrickem. První útok ve složení Chramosta-Šťastný-Lehner se podílel celkem na devíti gólech z deseti! Výsledek nelze i přes slušný výkon nekompletní sestavy přeceňovat, říká trenér Tomáš Grepl, který si byl vědom věku soupeře a především faktu, že nedělní soupeř z Pardubic bude úplně jiného kalibru. To moc dobře ví i Adam Šťastný, který dva dny před úvodním ligovým duelem odpověděl na trojici otázek...

Adame, je za Vámi letní příprava, soustředění i přípravné zápasy. Jak je podle tebe tým připravený?

Letní příprava byla náročná a každý z týmu makal, a to jak na soustředění, tak na trénincích mimo. S kluky jsme vytvořili dobrou partu a všichni ví, čeho chceme dosáhnout a pro co si jdeme. Odehráli jsme přípravný zápas, ve kterém bylo vidět, že fyzicky jsme dobře připraveni, ale pořád musíme zapracovat na nějakých herních situacích a ještě se pořádně sehrát do začátku mistrovských zápasů.

K týmu se během léta přidalo i několik nových tváří, které do kolektivu viditelně výborně zapadají. Co říkáš na nové posily a vzájemnou spolupráci, která by zjevně mohla na hřišti fungovat?

Všichni kluci výborně zapadli a zvedli i naši hru. Jsme moc rádi, že se k nám přidali a potáhnou s námi za jeden provaz. Na hřišti si jmenovitě s Honzou Chramostou v lajně hodně rozumím a doufáme, že nám to bude fungovat i dalších zápasech.

Prvním soupeřem v soutěži jsou tradičně silné Pardubice. Co od nedělního utkání očekáváš a co by na soupeře mohlo platit?

Ve své kategorii jsme s Pardubicemi ještě zápas nesehráli, ale očekáváme, že přijede velmi těžký soupeř a zápas bude vyrovnaný, běhavý a fyzicky hodně náročný. My se budeme určitě snažit hrát ze zabezpečené obrany a nedat soupeři šanci tvořit hru. Budeme dělat jako v každém zápase všechno proto, abychom si připsali body za výhru v základní hrací době.

Redakce

 
 

Rozprava s kapitány! Lukáš Píša a Daniel Dušák odpovídají na sérii otázek!

24.1.2021

„Začal jsem si sportu více vážit", říká po svém zranění kapitán juniorky David Srp!

21.1.2021

Žákovské kategorie budou moci využít březnového příměstského kempu!

10.1.2021

„Mám tu takovou pohodičku", hlásí ze Švýcarska Jiří Vaniš!

22.12.2020

Partneři klubu