HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.03.2020 Rozhovory

„Je to špatný, když musí být člověk zavřený doma a nikam nemůže", říká Tomáš Stoulil!

K dalšímu rozhovoru "z karantény" jsme si přizvali útočníka starších žáků, Tomáše Stoulila, který obléká hostivařský dres už pěknou řádku let, od minipřípravky. I on prozradil svůj aktuální tréninkový plán, zmínil kdo byl pro něj letos největším soupeřem a přiznal, že dohrání letošní soutěže už příliš neočekává...

Tak na začátek Tome, co říkáš na současnou situaci, která ve světě nastala?

Současná situace se mi vůbec nelíbí, je to špatný, když musí být člověk zavřený doma a nikam nemůže.

Jak zatím trávíš první týdny v karanténě? Připravuješ se nějak?

V karanténě se připravuji tak, že chodím cvičit a trénovat s hokejkou do společenské místnosti našeho panelového domu, která mi byla pro trénink od správce domu zapůjčena a občas se jdu i ven proběhnout s taťkou.

Online tréninků s Ondrou Almašim zatím nevyužíváš?

Samozřejmě, že tréninků s Ondrou Almašim taky využívám. Oba dva tréninky pro hráče, které byly zveřejněny v týdnu, jsem poctivě doma pod dohledem odcvičil (směje se).

Věříš, že se letošní sezóna ještě bude dohrávat, nebo je čas se začít chystat na tu další?

Myslím si, že se letošní sezóna už bohužel dohrát nestihne a tudíž se ani dohrávat nebude. Asi je čas už se opravdu pomalu připravovat na tu další, která už doufám bude v naší nové aréně.

Jak budeš tedy hodnotit odehranou, ale nekompletní základní část soutěže, z pohledu starších žáků?

Odehranou podzimní část hodnotím tak, že jsme odehráli určitě dobré zápasy, i když s pár chybami, pořád je co zlepšovat, ale osobně mě mrzí prohra s Kladnem, kdy jsme ze sebe vydali maximum, byly po celý zápas rovnocenným soupeřem a prohráli v posledních minutách zápasu.

Bylo Kladno jinak v regionální soutěži letos nejsilnějším soupeřem?

Podle mě je Kladno pro nás vždycky největším rivalem a spolu s Rebely i letos jeden z nejsilnějších soupeřů.

V tvé první sezóně v dresu starších žáků se ti individuálně relativně dařilo. Jak by ses chtěl v budoucnu rozvíjet jako hráč?

Se svými výkony jsem byl vcelku spokojen, ale vím, že pokud se chci dál zlepšovat, tak musím do budoucna zapracovat na fyzičce, rychlosti a práci s hokejkou. Pak budu určitě ještě lepším a platnějším hráčem pro tým.

Redakce

 
 

Dorost se vrátil na hřiště, s Kovem ale padl!

31.5.2020

Dorost vstoupí do letního turnaje utkáním s Kovem!

28.5.2020

Mladší žáci zvládli i další zápas s Berounem! Vítěznou trefu zaznamenal Skála!

26.5.2020

Našim členům: K 25.5. dochází k překlopení ročníků do sezóny 2020/2021!

25.5.2020

Partneři klubu