HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.04.2020 Rozhovory

„Doufám, že se v září sejdeme v podobném složení jako v letošní sezóně", říká kapitán A týmu Lukáš Píša!

Je prakticky jisté, že letošní sezóna nejen 1. hokejbalové ligy již dohrána nebude! K nedokončenému ročníku, ale i času tráveném v karanténě, se vypovídal kapitán prvního týmu Hostivaře, Lukáš Píša...

Lukáši, dá se už téměř s jistotou říci, že je tato sezóna u konce! Jak jí budeš zpětně sám hodnotit z pozice kapitána prvního týmu Hostivaře?

Za mě je šesté místo prakticky uspokojivé. Většina zápásů byla vydařená, samozřejmě v sezóně přišla ale i zaváhání, z mého pohledu jsme ale působili sehraně a dokázali jsme potrápit i těžké soupeře, což se ukázalo i v přípravných zápasech před startem jarní části.

Jak se budeš vyrovnávat s tím, že letošní sezóna nebude dohrána?

Určitě mě to mrzí, stejně jako každého sportovce nebo spoluhráče z týmu. Měli jsme vysoký cíl a bylo by super porvat se o vytoužený postup, ale bohužel nám to nepříznivá situace nedovolí a musíme se s tím smířit, stejně jako hráči z jiných klubů.

Jak aktuálně trávíš dobu hokejbalového volna a karanténu?

Upřímně jsem prvních deset dní, co karanténa začala, nic nedělal. Postupem času mi sport ale začal dost chybět a nechtěl sem úplně zlenivět, takže když to jde, jdu si zasportovat nebo zacvičit. Chodím často i na tenis, abych nějaký ten pohyb stále měl.

Je zřejmě na čase začít se soustředit na sezónu další... Co od ní očekáváš?

Zatím nevím jak bude probíhat příprava a kdy se vůbec budeme moci zase začít scházet, ale stoprocentně se budeme chtít zase dobře připravit, abychom vystupovali jako silný, běhavý tým, který je schopný zavařit každému soupeři. Doufám, že se sejdeme v podobném složení jako v sezóně letošní, protože naše parta a přátelství nám k těmto výkonům dost přidává.

Redakce

 
 

Dorost se vrátil na hřiště, s Kovem ale padl!

31.5.2020

Dorost vstoupí do letního turnaje utkáním s Kovem!

28.5.2020

Mladší žáci zvládli i další zápas s Berounem! Vítěznou trefu zaznamenal Skála!

26.5.2020

Našim členům: K 25.5. dochází k překlopení ročníků do sezóny 2020/2021!

25.5.2020

Partneři klubu