HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.11.2022 Reportáž

Zmar v koncovce a ztráta s Ježky! Dorost zakončí podzim v Pardubicích!

Dorostenci přivítali v Hostivaři Ježky z Heřmanova Městce a očekával se těžký duel, na kluzkém terénu. Pražané sice vstoupili do utkání lépe a vytvořili si v prvních minutách několik příležitostí, hosty ale držel pozorný Vašák.

8.kolo, neděle 13.11.2022

HOS

Hostivař

2:5

1:1, 1:4, 0:0

JEZ

Ježci Heřmanův Městec

Branky a nahrávky: 13:54 Bár (Švec, Nestrojil), 19:45 Houška (Bár, Nestrojil) .
Rozhodčí: Synek, Řešátko . Vyloučení: 4:5 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 37:26 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5 .

Sestava domácích

Soukup (od 20. Slavík) - Městka, Švec, Höfner, Dvořák, Votava, Režnárek - Bár, Nestrojil, Houška, Mikšovský, Trajer, Stoulil, Svoboda, Hradil, Absolon, Krutský

Sestava hostí

Vašák - Kovář, Málek, Mareček, Roztočil, Bičík, Kachlík, Kubátová, Peřina, Řivnáč, Sedlák, Starý, Švadlenka, Vodehnal

Komentář k zápasu

Do vedení šel ale soupeř díky využité přesilovce v deváté minutě. Jakub Bár dokázal vyrovnat minutu před koncem periody, když Nestrojil vyhrál vhazování na Švece a jeho střelu, odraženou od zadního mantinelu, uklidil za bezmocného brankáře právě Bár.

Druhá třetina pak přinesla pro Hostivař hororový úvod. Peřina nejdříve vrátil vedení na stranu Ježků a hned devět vteřin po něm přidal třetí gól Sedlák. Už ve dvacáté minutě pak šel soupeř dokonce do tříbrankového vedení a vyhnal tak Soukupa z hostivařské klece. Na čtvrtý gól dokázali domácí zareagovat a byl to tentokrát Radim Houška, který využil Bárovi nabídky a míček usměrnil přesně k tyči. Slavíka poté dvakrát zachránila tyč, na přesilovkovou trefu Bičíka už ale nestačil. V první polovině utkání tak diváci viděli sedm branek.

Před domácím týmem byla těžká zkouška v podobě snahy o dohnání manka, proti ale byli bojující Ježci s výborným strážcem svatyně v čele. Ten se vyznamenal především ve třetím dějství, kdy čelil téměř dvaceti střeleckým pokusům Hostivaře. Už ale neinkasoval! Zmar v koncovce gradoval v závěru, kdy se hostivařští útočníci neprosadili ani z těch nejvyloženějších šancích a museli tak po závěrečné siréně sportovně pogratulovat soupeři k tříbodové výhře.

Ligový podzim zakončí Hostivař už další neděli, na půdě silných Pardubic!

Redakce

 
 

Hostivařský A tým vstupuje do druhé části zimní přípravy!

6.2.2023

Juniory čeká kondiční soustředění v Beskydech, poté i Svitavský pohár!

30.1.2023

Dorost vstoupí do další fáze zimní přípravy! Čeká ho opět i eXcellent League!

27.1.2023

Mladší žáci vítězem Svitavského poháru! Coufal nejlepším střelcem turnaje!

17.1.2023

Partneři klubu