Jedinou ligovou dohrávku podzimu obstaralo derby mladších žáků, kdy starší "A" tým, složený převážně z ročníku 2008, vyzval v novém areálu mladší "B" tým...

6.kolo, neděle 13.12.2020

17:5

5:2, 9:1, 3:2

Branky a nahrávky: 0:36 Keller (Hnyk), 6:09 Hnyk (Postler, Keller), 9:13 Keller (Hnyk), 10:20 Rubín (Kápička), 10:26 Skála, 13:49 Hradil (Michek, Skála), 15:23 Kápička, 16:53 Hradil (Michek, Skála), 18:15 Keller (Postler, Skyba), 18:29 Hnyk (Keller), 22:13 Kápička (Rubín), 23:03 Kněžević (Kápička), 23:14 Skála (Michek, Hradil), 23:40 Skyba, 28:05 Keller, 33:55 Keller (Čejka), 35:53 Kápička /// 0:25 Havlík, 7:39 Vaniš, 21:52 Coufal, 25:21 Janšta (Havlík), 29:24 Bajkai .
Rozhodčí: Jirsák . Vyloučení: 1:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 0 . Střely na branku: 50:18

Kotík (od 15. Kadlec) - Režnárek, Votava, Klein, Čejka, Skyba - Skála, Hradil, Michek, Hnyk, Keller, Postler, Kněžević, Rubín, Kápička

Menzel - Vaniš, Janičko, Němec, Martinec, Jeřábek, Šrámek - Otras, Havlík, Janšta, Kvasnička, Coufal, Mellen, Novotný, Vysoký, Bajkai

Mladší B tým vstoupil do utkání s nadšením a brzy se také dostal do vedení, po gólu Matěje Havlíka. Na druhé straně rychle odpověděl Keller a bylo zřejmé, že i tentokrát se diváci za plotem domácího areálu dočkají záplavy branek. Pokračovalo se v bojovném duchu a zvláště mladší výběr překypoval energií, což starší tým v bílých dresech mnohdy v osobních či rychlostních soubojích zaskočilo. I tak se dostal v sedmé minutě do vedení, kdy přesně mířil Marián Hnyk. Přesně po devadesáti vteřinách ale nedal precizním zakončením Kotíkovi šanci Vaniš a jelo od nuly! Vedení na stranu papírově favorizovaného týmu ale brzy vrátil Keller, na jehož gól posléze navázali Rubín s Filipem Skálou, který hned po vhazování projel obranou jako nůž máslem a přidal pátý gól do sítě Menzela.

I druhá část přinesla moře gólů a byl to už tentokrát A tým, který v koncovce dominoval, když z dvaceti střeleckých pokusů hned devět přetavil v branku. Mladší výběr odpovídal pouze jednou přesilovkovou trefou Coufala a skóre po dvou třetinách bylo 14:3!

V šestadvacáté minutě pak snížil Prokop Janšta a čtyři minuty po něm i Sam Bajkai, na straně druhé se dvakrát prosadil v utkání pětigólový Adam Keller a v samotném závěru i Vítek Kápička, který završil svůj hattrick! Starší A tým mladších žáků tak své mladší kamarády z Hostivaře přehrál především díky povedené prostřední periodě, ve které nastřílel devět branek!

Ondřej Novák (trenér A týmu ml.žáků) - Očekávali jsme výrazně zlepšený výkon mladšího týmu ve srovnání s posledním měřením sil a to se potvrdilo, na našem týmu bylo zvláště v úvodu vidět překvapení z nasazení mladších kamarádů, které v prvních minutách vedlo i k vyrovnanému stavu. Rozhodla pak především druhá část, ve které jsme vstřelili devět branek. Jsme nyní především rádi, že jsme si mohli opět zahrát a věříme, že to nebude na dlouhou dobu poslední zápas.

Borek Coufal (As. trenéra B týmu ml.žáků) - S dnešním výkonem jsem spokojený. Kluci konečně nechali strach ze starších kamarádů v šatně a nedali jim ani kousek hrací plochy zadarmo. Bylo to bojovné a plné nadšení do hry. Samozřejmě máme pořád na čem pracovat, především v obranné činnosti, ale byl to dnes výkon, na kterém můžeme do budoucna stavět.