03.06.2020 Reportáž

Ve skvělém žákovském duelu nestačila Hostivař těsně na Most!

V dalším utkání Letního poháru nastoupili mladší žáci Hostivaře proti Mostu, který do Prahy dorazil se silným výběrem a bylo tak nač koukat.

LP2020, neděle 31.5.2020

6:8

4:4, 2:4

MST

Most

Branky a nahrávky: 0:48 Michek (Čejka), 1:31 Nestrojil (Keller), 5:03 Hradil, 12:47 Hradil, 16:11 Keller (Michek, Hnyk), 18:13 Nestrojil (Keller, Coufal) .
Rozhodčí: Procházka, Trajer . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 27:24 . Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:8 .

Kotík (Kadlec) - Votava, Režnárek, Klein, Čejka, Švec, Městka - Skála, Bezpalec, Hradil, Hnyk, Keller, Michek, Nestrojil, Coufal

Norek - Koky, Špička, Dostál, Janeček, Kokšál, Krhounek, Losos, Mach, Efler, Záruba, Švarc, Hendrych, Vaněk

Od samotného úvodu bylo znát, že se bude hrát ve slušném tempu a s vyrovnaným průběhem. Nic na tom neměnil ani fakt, že Hostivař brzy vedla o tři góly, všem ale bylo při pohledu na soupeře jasné, že zápas bude stále otevřený. Soupeř dokázal ještě v poslední vteřině prvé poloviny vyrovnat a v první minutě té druhé se dokonce dostat do vedení.

Obratem sice srovnal Keller, vedení na stranu Mostu ale vrátil šikovný Koky. I na jeho gól ještě Hostivař dokázala odpovědět, na další dva góly soupeře už ale nikoliv.

Kvalitní výkony obou týmů podpořila i oboustranná disciplína, během třiceti minut totiž nebyli rozhodčí duelu ani jednou nuceni vylučovat. V pohledním zápase Hostivař podlehla 6:8!

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Oboustranně pěkný hokejbal, s dobrým nasazením a krásnými góly. Jen více takových zápasů.