HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.03.2017 Reportáž

Píša s Brabcem režírovali první jarní výhru staršího dorostu! Karviná odjela s prázdnou!

Do prvního jarního klání vstoupil starší dorost Hostivaře s novým trenérem, ikonou Hostivaře, Markem Brožem. Do Koma Areny přijela Karviná...

13.kolo, sobota 4.3.2017

HOS

Hostivař

6:1

1:0, 2:0, 3:1

KAR

Karviná

Branky a nahrávky: 7:02 Macek (Vaňo), 20:04 Píša (Jachek, Ši.Kořínek), 24:51 Píša (Jachek, Brabec), 32:02 Brabec (Jachek), 33:50 Brabec (Píša), 44:36 Šť.Kořínek (Píša, Brabec) .
Rozhodčí: Kettner, Záhora . Vyloučení: 5:9 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 48:14 . Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1 .

Sestava domácích

Dušák (Štoural) - Novotný, Ši.Kořínek, Kubeš, Šť.Kořínek, Bianchi Ferrer, Macek - Píša, Brabec, Jachek, Zyta, Jindra, Ježek, Mazura, Vaňo, Zámečník

Sestava hostí

Pakastatois - Dzik, Němcová, Kouzeniowski, Maner, Palová - Novák, Lipták, Stanisz, Čapka, Kanenský, Frojda

Komentář k zápasu

Starší dorostenci Hostivaře byli od samotného úvodu aktivnější a už v osmé minutě vedli po přesné střele Filipa Macka. I přes výraznou střeleckou převahu se podařilo druhý gól vstřelit až v přesilové hře, v jednadvacáté minutě. Jachek přihrával a kapitán Lukáš Píša zvýšil na rozdíl dvou branek. Stejný hráč přidal ještě ve druhé části třetí gól a bylo rozhodnuto!

V úvodu třetí části zaujala na hřišti šarvátka, po které se hned tři hráči pakovali s trestem do konce utkání. Následnou početní výhodu přetavil ve čtvrtý gól Lukáš Brabec a i on se posléze radoval z druhé branky, když zužitkoval přihrávku Píši. V sedmatřicáté minutě pokazil Dušákovi čisté konto karvinský Frojda, poslední slovo ale měla přesto Hostivař. Štěpán Kořínek v poslední minutě utkání napřáhl a od modré prostřelil brankáře hostí naposledy.

Hostivař si v úvodním utkání jara poradila s Karvinou 6:1. Na čtyř brankách měla shodně podíl dvojice z první útočné formace, Lukáš Píša a Lukáš Brabec.

Ohlasy po utkání

Marek Brož (trenér HBC Hostivař) - "Vždycky je těžké cestovat téměř přes celou republiku, strávit pět hodin v autě a pak nastoupit k zápasu, navíc jen v jedenácti lidech do pole. Tím to měla Karviná stížené a my pochopitelně snazší. Zatímco soupeř nepohodlně seděl v autech, my trénovali... Už jen to udělalo ve hře obrovský rozdíl. Myslím, že jsme byli od začátku do konce lepší, ale až pojedeme do Karviné, karty se obrátí, a pak se teprve uvidí..."

Martin Pala st. (trenér HbK Karviná) - "Soupeř byl celé utkání aktivnější. Je těžké držet krok s týmem, který hraje se třemi vyrovnanými formacemi."

Redakce

 
 

Áčko na trojnásobného mistra nevyzrálo! Na Lužinách o gól padlo!

18.9.2020

Junioři pokračují ve vítězném tažení! Čejka rozhodl o výhře nad Kladnem!

17.9.2020

Přípravka zahájila turnajovou sezónu na Lužinách!

16.9.2020

Mladší žáci A stříleli na úvod v Berouně! Konto Keltů zatížili čtrnácti góly!

15.9.2020

Partneři klubu