HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.06.2020 Reportáž

Paráda! Hostivař přehrála Dobřany a postoupila do semifinále ALPA POHÁRU!

Ve večerním, třetím duelu na ALPA Poháru, nastoupila Hostivař proti extraligovým Dobřanům. Ty měly už po dvou výhrách postup do semifinále jistý...

ALPA, sobota 20.6.2020

HOS

Hostivař

7:2

2:2, 5:0

DOB

Dobřany

Branky a nahrávky: 2:40 Píša (Lhota L.), 7:56 D.Vaniš (J.Vaniš), 14:46 Hroch (Urbanec, Brož), 17:26 J.Vaniš (L.Lhota, Dušák), 17:48 Urbanec (Hroch), 18:51 Malina (J.Vaniš), 22:03 Malina (Hroch) .
Rozhodčí: Vokurka, Zbořil . Vyloučení: 0:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 28:15 . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 7:2 .

Sestava domácích

Štoural (Merta) - Dušák, Fic, Novotný, Sedláček, D.Vaniš - Brož, Hroch, Lhota T., Lhota L., Malina, Píša, Urbanec, Vaniš J., Zyta

Sestava hostí

Jásek (Hrubý) - Bárta, Duchek, Málek, Matoušek, Neumaier, Šlehofer, Sloup, Voves - Bárta, Čech, Duchek, Hrubý, Kubr, Kovářík, Kovářík, Lang, Stránský, Stráský

Komentář k zápasu

Hostivař chtěla svého soupeře pochopitelně následovat a brzy slavila vedení, když Lhota nabíjel a Lukáš Píša bez přípravy z kruhu překonal Jáska poprvé. Ještě veseleji bylo v osmé minutě, kdy brankáře Dobřan překonal skvěle hrající Daniel Vaniš. Hostivař poté mohla navýšit díky přesilové hře, ta ale tak efektivní nebyla a tak se událo na druhé straně. Dobřany v rozmezí třiceti vteřin dokázala vyrovnat!

Ztráta dvoubrankového vedení ale s hostivařskými hráči nezacloumala a byl to teprve šestnáctiletý Marek Hroch, který vrátil vedení na stranu Hostivaře, když dorazil po parádní akci Urbance nehlídaný míček do klece. V osmnácté minutě navíc přidal čtvrtý gól přesilovkovou bombou ze středního pásma Jiří Vaniš a Hostivaře bylo i poté celé hřiště. Rozhozený soupeř inkasoval pátou branku posléze a tentokrát to byl Urbanec, který slavil. V posledních minutách navíc přidal dva góly i Marcel Malina a Hostivař tak po výhře 7:2 mohla být spokojena.

Bez prohry v základní skupině postoupila z prvního místa do semifinále ALPA poháru, kde se utká v neděli, v pravé poledne, s extraligovým týmem Elba DDM Ústí nad Labem!

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu