HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.03.2019 Reportáž

Na silné Prachatice Hostivař nestačila! Jediný gól vstřelil Brož!

Po dvou domácích prohrách z minulého víkendu narazila tentokrát Hostivař na dalšího silného soupeře z čela tabulky, tým Prachatic. Tomu úvod jara nevyšel, do Prahy si tak družina trenéra Čapka zcela jistě jela pro body!

4.kolo, neděle 17.3.2019

HOS

Hostivař

1:4

1:0, 0:2, 0:2

PRA

Prachatice

Branky a nahrávky: 7:21 Brož (Vaniš, Čejka) .
Rozhodčí: Cícha, Ptáček . Vyloučení: 2:4 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 28 . Střely na branku: 15:33 . Průběh utkání: 1:0, 1:4 .

Sestava domácích

Štoural (Janovec) - Kubeš, Dušák, Novotný, Přeslička, Krupka - Kalaš, Brož, Palička, Vaniš, Čejka, Zyta, Píša, Jachek

Sestava hostí

Pixa - Šilhán, Švácha, Markytán, Šperl, Laurinc, Bárta - Mikoláš, Turek, Válek, Tácha, Malecha, Květoň, Paule, Klíma, Reindl

Komentář k zápasu

Mladý hostivařský výběr se vyspělého soka nezalekl a v úvodní třetině byl k vidění vyrovnaný hokejbal, s jediným gólovým momentem. V osmé minutě vyšla domácím přesilová hra, Vaniš posunul na Marka Brože a ten střelou od modré otevřel skóre. Hostující hráči nebyli se svou hrou v úvodní periodě spokojeni, v té druhé ale přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a byla to především vhazování, která trápila zase hostivařské hráče.

Jedno z mnoha čistě prohraných využil už v sedmnácté minutě extraligou ostřílený Šperl, na jehož střelu nedokázal Štoural reagovat, 1:1. Hosté byli rázem aktivnější, k vedení jim navíc pomohla šťastná trefa z hole Táchy, která hostivařské ještě více opařila. Sil na straně Pražanů viditelně ubývalo, několik šancí ale po vyrovnání volalo. Z gólu už se ale neradovala ani jedna strana a po druhé části tak byl o něco spokojenější soupeř, který navíc v jejím závěru nevyužil svou první přesilovou hru.

Smutnit ale nemusel, už v úvodu třetí části se totiž po povedené souhře ujala střela Matyáše Malechy. Oba celky poté nezužitkovali nabídnuté početní výhody a utkání tak směřovalo ke konci. V závěru to ještě Hostivař zkoušela s hrou bez brankáře, míčku se ale ujal Turek a minutu před koncem dal výsledku konečnou podobu.

Hostivařský tým podlehl ve třetím utkání v řadě, tentokrát silnému celku z Prachatic. Možnost reparátu dostane až za dva týdny, kdy se utká o důležité body se sousedem v tabulce, pardubickým mužstvem Svítkova Stars.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Měli jsme docela slušnou první třetinu, v dalším pokračování už ale bylo znát, že nám dochází síly, což se projevovalo především v ofenzivní části, ale i v koncentraci v obranném pásmu. Náš tým táhnou výsledkově především junioři a ti už toho měli po dvou utkáních ve své kategorii viditelně dost.

Redakce

 
 

Áčko na trojnásobného mistra nevyzrálo! Na Lužinách o gól padlo!

18.9.2020

Junioři pokračují ve vítězném tažení! Čejka rozhodl o výhře nad Kladnem!

17.9.2020

Přípravka zahájila turnajovou sezónu na Lužinách!

16.9.2020

Mladší žáci A stříleli na úvod v Berouně! Konto Keltů zatížili čtrnácti góly!

15.9.2020

Partneři klubu