HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.05.2020 Reportáž

Mladší žáci zvládli i další zápas s Berounem! Vítěznou trefu zaznamenal Skála!

Zápasový program odstartoval po delší době i mladším žákům, kteří po pátečním modelovém utkání absolvovali nedělní výjezd do Berouna, kde je čekala trojice zápasů.

příp., neděle 24.5.2020

KEL

Kelti 2008

1:2

0:1, 1:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: Hradil, Skála (Hradil) .
Rozhodčí: Procházka, Řešátko . Vyloučení: 1:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 45 . Střely na branku: 18:15 . Průběh utkání: 0:2, 1:2 .

Sestava domácích

Mašek - Černý, Černý, Stanc, Urban, Staněk, Hubinger, Hipča, Abraham, Jílek, Makovská, Smejkal, Faitová

Sestava hostí

Kotík - Votava, Coufal, Městka, Švec - Skála, Bezpalec, Hradil, Kotlík, Keller, Michek

Komentář k zápasu

V utkáních hraných na 2x 15 minut otočili hostivařští na dvacet hráčů do pole tak, aby každý odehrál minimálně dva zápasy.

V prvním utkání proti Rakovníku se Pražanům vůbec nedařilo a soupeř po zásluze dvakrát vedl. K obratu nakonec zavelel Tomáš Svoboda, který dvěma slepenými góly dostal poprvé Hostivař do vedení. Čtvrtý gól přidal v závěru ve vlastním oslabení Adam Keller a zápas tak skončil výhrou 4:2.

Po krátké pauze čekal na hostivařské domácí výběr Keltů, složený z ročníku 2008 (v sezóně "B" tým). Pražská družina opět obměnila sestavu a začala se i více prosazovat, především po povedených individuálních akcích. Z jinak relativně vyrovnaného utkání nakonec odešla s vysokým vítězstvím 8:1!

Třetí duel se hrál již mimo plán Letního poháru a za tým z Prahy nastoupil pouze jedenáctičlenný výběr, převážně ročníku 2008. Naopak celek Keltů doplnila pětice hráčů z ročníku 2007 a utkání tak slibovalo zřejmě nejkvalitnější nedělní podívanou. Po velice vyrovnaném průběhu zvítězila Hostivař těsně, 2:1! Vítězný gól si připsal Filip Skála.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu