HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.05.2020 Reportáž

Mladší žáci se utkali v modelovém utkání! V neděli je čeká trojice zápasů!

Mladší žáci se s ohledem na novou sezónu utkali v pátečním odpoledni v modelovém utkání, na pražské Palmovce, která viděla celkem sedmnáct branek. Dominoval mladší výběr ročníku 2008, který do nové sezóny vstoupí s označením -mladší žáci "A"-

příp., pátek 22.5.2020

HOS

Hostivař

14:3

7:1, 3:0, 4:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: Volman (Rubín), Skála, Hradil (Skála), Coufal (Klein), Hradil (Hnyk, Coufal), Votava, Volman (Rubín), Volman (Rubín), Volman (Rubín, Votava), Hradil, Michek (Coufal), Hradil, Bezpalec (Hradil), Hnyk (Hradil, Michek) --- Krutský (Absolon), Jánošík (Bár, Brdek), Krutský (Marek, Hrodek) .
Rozhodčí: Coufal . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Střely na branku: 48:11 . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 10:1, 10:2, 14:2, 14:3 .

Sestava domácích

Kadlec - Režnárek, Votava, Klein, Coufal - Skála, Bezpalec, Hradil, Hnyk, Michek, Kněžević, Rubín, Volman

Sestava hostí

Exner (Kotík) - Švec, Městka, Hrodek, Marek, Hyška L., Hyška J. - Jánošík, Bár, Brdek, Absolon, Krutský, Svoboda, Fiala, Špryngar, Otřísal

Komentář k zápasu

Mladšímu výběru vyšel úvod zápasu a brzy vedl, když se prosadili Volman, Skála a Hradil. Právě krtek Tomáš Volman s hostivařským Filipem Hradilem byli v duelu nejaktivnějšími střelci, oba se totiž radovali celkem čtyřikrát.

Gólově se ale prosadil i obránce Votava, jindy brankář Ondřej Coufal či Marián Hnyk, nejmladší z písecké hokejbalové rodiny Hnyků.

Na druhé straně korigovali nepříznivé skóre dvakrát Tadeáš Krutský a jednou Daniel Jánošík.

Mladší žáky čeká po kvalitní modelové rozehře další zápasový program, když po dni volna nastoupí v neděli hned do trojice zápasů. Soupeři tentokrát budou týmy z Rakovníka a Berouna!

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu