HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
04.12.2019 Reportáž

Mladší žáci přehráli v mrazivém derby Krtky! Nestrojil s hattrickem!

Mladší žáci Hostivaře si díky předehrávce se spřáteleným týmem Prosek Moles měli možnost prodloužit podzimní část ligové soutěže a tím i prodloužit dlouhou sérii vítězství na osm utkání...

13.kolo, neděle 1.12.2019

HOS

Hostivař

11:2

4:0, 4:2, 3:0

PRO

Prosek Moles

Branky a nahrávky: 6:11 Keller (Michek), 8:14 Nestrojil (Bezpalec), 8:56 Hradil (Svoboda, Bezpalec), 11:23 Bezpalec (Hradil), 13:54 Skála (Olišar), 18:39 Bezpalec, 19:15 Olišar (Skála), 23:21 Michek (Absolon, Keller), 24:15 Skála (Nestrojil, Olišar), 27:01 Nestrojil (Švec), 27:21 Nestrojil (Olišar) .
Rozhodčí: Sládek, Šedina . Vyloučení: 6:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 60 . Střely na branku: 58:11 . Průběh utkání: 7:0, 7:2, 11:2 .

Sestava domácích

Coufal (Kadlec) - Švec, Režnárek, Votava, Městka, Nováček, Absolon - Skála, Olišar, Nestrojil, Svoboda, Bezpalec, Hradil, Michek, Keller, Kápička, Brdek

Sestava hostí

Soukup (Kotík) - Janich, Hrodek, Vavřík, Kapko, Čejka - Illek, Rubín, Volman, Jánošík, Kapko, Postler, Neužil, Hulo, Hyška

Komentář k zápasu

Oba týmy nejdříve společně přály hostivařskému dorostu ve šlágru proti pardubickému Svítkovu, poté už i hráči mladších žáků zaklapli mřížky a šli do akce! Papírovým favoritem byla v derby Hostivař, která hodlala potvrdit předpoklady. Prosek bojoval, vydržel ale jen do sedmé minuty, kdy otevřel skóre Adam Keller. V prvním dějství se ale posléze prosadil i Nestrojil, Hradil a Bezpalec a Hostivař tak po první části vedla 4:0.

Prim hrála i ve druhém dějství a brzy se radoval i Filip Skála, který přidal pátý gól. Až na 7:0 zvýšili Bezpalec s Olišarem, poté ale přišel čas i na střelecké úspěchy snaživého soupeře. Ondřej Coufal v brance nejdříve podcenil střelu Kapka a míček skončil až v síti. Nebylo to ale vše! Hned záhy neudržel nastřelený míček a důrazný Jánošík přidal druhý gól. Poslední slovo v prostřední třetině měla ale přesto Hostivař a byl to Adam Michek, který navýšil na 8:2!

Ve třetí části dostal v brance Hostivaře poprvé prostor začínající brankář Kryštof Kadlec, kryl čtyři pokusy Krtků a už neinkasoval. Hostivař naopak přidala další tři góly a u všech byl Pavel Nestrojil. Nejdříve si připsal podíl na gólu Skály, další dva zásahy ale přidal sám a v osmadvacáté minutě uzavřel nejen svůj hattrick, ale i gólové hody v celém utkání. V posledních minutách totiž žádný z brankářů neinkasoval a Hostivař tak v zimním duelu zvítězila přesvědčivě, 11:2!

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu