04.12.2019 Reportáž

Mladší žáci přehráli v mrazivém derby Krtky! Nestrojil s hattrickem!

Mladší žáci Hostivaře si díky předehrávce se spřáteleným týmem Prosek Moles měli možnost prodloužit podzimní část ligové soutěže a tím i prodloužit dlouhou sérii vítězství na osm utkání...

13.kolo, neděle 1.12.2019

11:2

4:0, 4:2, 3:0

PRO

Prosek Moles

Branky a nahrávky: 6:11 Keller (Michek), 8:14 Nestrojil (Bezpalec), 8:56 Hradil (Svoboda, Bezpalec), 11:23 Bezpalec (Hradil), 13:54 Skála (Olišar), 18:39 Bezpalec, 19:15 Olišar (Skála), 23:21 Michek (Absolon, Keller), 24:15 Skála (Nestrojil, Olišar), 27:01 Nestrojil (Švec), 27:21 Nestrojil (Olišar) .
Rozhodčí: Sládek, Šedina . Vyloučení: 6:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 60 . Střely na branku: 58:11 . Průběh utkání: 7:0, 7:2, 11:2 .

Coufal (Kadlec) - Švec, Režnárek, Votava, Městka, Nováček, Absolon - Skála, Olišar, Nestrojil, Svoboda, Bezpalec, Hradil, Michek, Keller, Kápička, Brdek

Soukup (Kotík) - Janich, Hrodek, Vavřík, Kapko, Čejka - Illek, Rubín, Volman, Jánošík, Kapko, Postler, Neužil, Hulo, Hyška

Oba týmy nejdříve společně přály hostivařskému dorostu ve šlágru proti pardubickému Svítkovu, poté už i hráči mladších žáků zaklapli mřížky a šli do akce! Papírovým favoritem byla v derby Hostivař, která hodlala potvrdit předpoklady. Prosek bojoval, vydržel ale jen do sedmé minuty, kdy otevřel skóre Adam Keller. V prvním dějství se ale posléze prosadil i Nestrojil, Hradil a Bezpalec a Hostivař tak po první části vedla 4:0.

Prim hrála i ve druhém dějství a brzy se radoval i Filip Skála, který přidal pátý gól. Až na 7:0 zvýšili Bezpalec s Olišarem, poté ale přišel čas i na střelecké úspěchy snaživého soupeře. Ondřej Coufal v brance nejdříve podcenil střelu Kapka a míček skončil až v síti. Nebylo to ale vše! Hned záhy neudržel nastřelený míček a důrazný Jánošík přidal druhý gól. Poslední slovo v prostřední třetině měla ale přesto Hostivař a byl to Adam Michek, který navýšil na 8:2!

Ve třetí části dostal v brance Hostivaře poprvé prostor začínající brankář Kryštof Kadlec, kryl čtyři pokusy Krtků a už neinkasoval. Hostivař naopak přidala další tři góly a u všech byl Pavel Nestrojil. Nejdříve si připsal podíl na gólu Skály, další dva zásahy ale přidal sám a v osmadvacáté minutě uzavřel nejen svůj hattrick, ale i gólové hody v celém utkání. V posledních minutách totiž žádný z brankářů neinkasoval a Hostivař tak v zimním duelu zvítězila přesvědčivě, 11:2!