13.10.2020 Reportáž

Mladší žáci přehráli před pauzou Rakovník! Bezpalec s hattrickem!

Těsně před startem další koronavirové pauzy zamířili mladší žáci A do Rakovníka, který prokázal v posledních měsících výrazné zlepšení a bylo tak zřejmé, že se bude jednat o vyrovnaný duel...

5.kolo, neděle 11.10.2020

RAK

Rakovník

3:7

1:4, 0:0, 2:3

Branky a nahrávky: 0:18 Bezpalec (Votava), 6:10 Hradil (Coufal), 6:39 Hradil (Coufal), 11:43 Bezpalec (Keller), 24:13 Bezpalec (Hradil), 28:55 Skála (Keller), 30:25 Keller .
Rozhodčí: Tománek, Jeřábek . Vyloučení: 3:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 0 . Střely na branku: 12:30 .

Pšenička (Staňková) - Červený, Mendel, Císař, Schnaubelt, Mikoláš, Kopelent, Icha, Tureček, Veselý, Brož, Tlustý, Icha, Franke, Kluc, Holeček, Slezák

Kotík (od 20.Kadlec) - Votava, Klein, Skyba, Hrodek - Michek, Bezpalec, Hradil, Skála, Keller, Kápička, Hnyk, Coufal

Utkání začalo skutečně aktivně a už v osmnácté vteřině se z úvodního gólu radoval před brankou zapomenutý Stanislav Bezpalec. Domácí Rakovník sice po povedené souhře vyrovnal, další minuty ale patřili opět hostivařským a byla to dvojice Coufal - Hradil, která měla prsty v dalších dvou gólech! Prvně jmenovaný vždy nabíjel a vyhlášený pointman Filip Hradil tvrdě a přesně pálil! V závěru povedené periody navíc navýšil na 4:1 opět Bezpalec a hosté tak museli být spokojeni!

Zahanbit se ale rozhodně nechtěli nechat i domácí raci a i oni zahrozili. Větší šance si ale stále připisovali hostivařští, jejich snažení ale tentokrát vystavil stopku brankář v červeném a skóre se tak neměnilo.

Povedený start do třetiny měli hostivařští i ve třetím dějství, když hattrick dokonal Bezpalec. Rakovničtí snížili, další slovo si ale vzala dělovka Filipa Skály, který překonal domácího brankáře střelou od modré čáry. Přesně za minutu a půl navýšil důrazný Keller a ačkoliv raci ještě v závěru přidali za záda Kadlece svou třetí trefu, radost hostivařským už vzít nemohli.

V posledním utkání před koronapauzou tak mladší žáci A zvítězili, po velmi dobrém výkonu, nad snaživým soupeřem z Rakovníka 7:3!

23.4.2024

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!