HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.10.2017 Reportáž

Mladší žáci nadělili Keltům kanára! Řádil především Maali se Smetanou!

Hned po příjezdu do Berouna čekalo na trenérské duo Fišer - Krupka nepříjemné překvapení. Nedostatek dresů...

7.kolo, neděle 22.10.2017

KEL

Kelti 2008

0:6

0:1, 0:4, 0:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 2:30 Smetana (Maali), 13:33 Maali (Smetana), 15:21 Prager (Mikšovský), 17:44 Smetana (Houška, Maali), 23:17 Maali (Mikšovský, Stoulil), 32:25 Nestrojil (Stoulil, Štamfest) .
Rozhodčí: Mervínský . Vyloučení: 2:0 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 43 . Střely na branku: 17:26 . Průběh utkání: 0:6 .

Sestava domácích

Kurhajec - Betlach, Hejda, Kolman, Tkadlec, Tvaroch - Černý, Havel, Krbec, Mišina, Mühlfeld, Urban, Žežulka

Sestava hostí

Knotek (od 18.Drahoš) - Dvořák, Houška, Mikšovský, Svatoň, Zámečník - Bauer, Bezpalec, Halíř, Lehner, Maali, Nestrojil, Prager, Smetana, Stoulil, Štamfest

Komentář k zápasu

Situace, která se u menších kategorií (včetně mladších žáků), dala vždy nějak vyřešit domluvou a improvizací (nechat brankáře chytat v jiné dresu a půjčit brankářův hráči, který nemá), byla najednou strašným problémem.

Ale zpět k zápasu. Hostivařští trenéři tak museli vyškrtnout jedno jméno a náhoda nakonec ukázala na Petra Mikšovského. Ne nadarmo se ale říká, co tě nezabije, to tě posílí. Hostivařští vlétli do utkání nažhavení a každý hráč chtěl ukázat, že si místo v sestavě zaslouží. Kelti byli zatlačeni do obranného pásma, ale Hostivaři chyběla přesnost v zakončení. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0, když přesnou přihrávku Maaliho zakončil do prázdné Richard Smetana.

Druhá třetina nabídla první šance domácích, ale proti byl pozorný Knotek, a tak mohla Hostivař vesele navyšovat svůj náskok. Nejdříve si při přesilovce vyměnili role Smetana s Maalim. Prvně jmenovaný nahrával a druhý střílel, 2:0. Hostivař hrála ve velké pohodě a za necelé dvě minuty zužitkoval přesný pas Michala Mikšovského Jonáš Prager a zvyšoval na 3:0. Opět neutekli ani dvě minutky a svým druhým gólem v zápase zvyšoval na 4:0 Smetana. Na závěr druhé třetiny si schoval milimetrovou přihrávku Michal Mikšovský, který doslova trefil Maaliho, od kterého se míček odrazil za bezmocného brankáře domácích, 5:0.

Ve třetí třetině začali hráči Hostivaře rotovat sestavou, aby si vyzkoušeli i jiné pozice, než na které jsou zvyklí a tím se brankostroj zastavil, hra se více vyrovnala, ale vynikající Drahoš soupeři radost z gólu nedopřál. Poslední slovo tak měla opět Hostivař! Po přesné přihrávce Stoulila vstřelil svou první branku za mladší žáky přípravkář Pavel Nestrojil a dal tak utkání konečnou podobu.

Redakce

 
 

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Nejlepším hráčem mládeže byl pro sezónu 2023/2024 vyhlášen Petr Lehner!

28.6.2024

Partneři klubu