HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.09.2021 Reportáž

Ml. žáci dohnali proti Kladnu ztrátu a nakonec zvítězili 7:2!

Po dlouhé pauze se konečně rozběhly soutěžní zápasy kategorie mladších žáků. Natěšené mužstvo Hostivaře ke svým prvním zavítalo v neděli na Kladno. Tam na ně čekala hned dvojice soupěřů, domácí HBC Kladno a také HBC Rakovník.

2.kolo, neděle 12.9.2021

HOS

Hostivař

7:2

0:2, 3:0, 4:0

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: 10:24 Otras (Hnyk), 17:27 Havlík (Otras), 18:22 Kvasnička (Hnyk), 22:33 Kvasnička, 25:55 Kvasnička (Coufal), 26:29 Coufal (Kvasnička), 28:02 Otras (Bajkai) .
Rozhodčí: Paiskr, Švenkrt . Vyloučení: 1:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 0:0 . Střely na branku: 44:32 . Průběh utkání: 0:2, 7:2 .

Sestava domácích

Menzel (od 21.Slavík) - Vaniš, Hnyk, Martinec, Němec, Šrámek - Bajkai, Havlík, Otras, Coufal, Keller, Kvasnička, Mellen, Vysoký, Janšta, Kolář

Sestava hostí

Patera (Holubovský) - Mašek, Podhorský, Honke, Tomášek, Petrášek, Kučera, Jozífek, Vlasák, Koláčný, Paták, Drechsler, Navrátil, Lovětinský, Říha, Nývlt, Holý, Krupík, Mařík, Linda, Macháček

Komentář k zápasu

Rozjetému týmu z Hostivaře se do cesty postavili odpočinutí domácí Rysi. Od začátku se hrálo ve velmi slušném tempu a průběh utkání byl velmi vyrovnaný. Hosté z Prahy přeci jen získávali trochu navrch, ale poté, co neproměnili několik dobrých příležitostí, je Kladno během chvíle ztrestalo dvěma góly a přidalo i několik dalších povedených akcí. Hostivařský tým se ale nevzdával. Na dobře hrajícím mužstvu bylo vidět velké odhodlání a stále častější velké šance dávaly tušit, že branky do sítě domácích přeci jen přijdou. A ve druhé třetině se tak skutečně stalo. Hostivařští třemi brankami stav utkání otočili a do konce zápasu přidali ještě další čtyři branky. Zvrat pro domácí nepřinesl ani nepříjemný déšť, na který byli lépe obuti. Nadšeně hrající Hostivař si svoje druhé vítězství nedala vzít a na konci svítil na světelné tabuli výsledek 7 - 2 pro HBC Hostivař.

Příští turnaj sehrají mladší žácí za dva týdny v Rakovníku, kde se utkají s domácím týmem a s pražským Kert Parkem.

Ohlasy po utkání

Vyjádření trenéra (Borek Coufal): Překvapil mne jednoznačný průběh zápasu s Rakovníkem, který ve svém prvním zápase dlouho vedl nad Kladnem. Na druhou stranu, takto povedený úvod utkání dlouho nepamatuji. Proti Kladnu se projevilo, že jsme měli vyrovnanější formace. A je také fajn, že umíme otáčet zápasy, kdy se skóre nevyvíjí v náš prospěch. To nám ještě nedávno moc nešlo.

Vyjádření trenéra (Aleš Kvasnička): Kluci hráli hned od prvního vhazování s velkým zaujetím i když mužstvo Rakovníka je moc neprověřilo a skóre 17:1 hovoří za vše. Ve druhém zápase s Kladnem už to bylo o poznání vyrovnanější a cením si na celém mužstvu, že se nepoložilo po první třetině kterou prohrálo 0:2 a bojovalo až do konce a zaslouženě vyhráli 7:2. Samozřejmě je stále na čem pracovat a proto se již od pondělí pustíme do dalšího zlepšování.

Redakce

 
 

Vzdor Tygrů ukončili mladší žáci ve třetí třetině a Boleslav přehráli!

20.10.2021

Mladší žáci deklasovali začínající Kovo! Trefilo se deset střelců!

20.10.2021

Junioři dostali v Třinci desítku a počítají další raněné!

19.10.2021

Rezerva padla s Kovem! Rozhodla závěrečná část!

18.10.2021

Partneři klubu