HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
05.09.2020 Reportáž

Junioři vstoupili do nové sezóny vítězně! V Prachaticích zvítězili 8:4!

Jako první z hostivařských týmů vstoupili do nové soutěžní sezóny junioři, kteří se představili v dalekých Prachaticích...

1.kolo, sobota 5.9.2020

PRA

Prachatice

4:8

2:2, 1:3, 1:3

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 1:11 Čejka (Lehner), 7:40 Lehner (Čejka), 16:40 Čejka, 25:35 Vosátka (Chramosta, Vaniš), 28:02 Lehner (Hroch, Čejka), 30:23 Štastný, 31:17 Čejka (Hroch, Kučera), 35:04 Mareš (Fic) .
Rozhodčí: Daněk, Soukup . Vyloučení: 7:12 . Využití: 2:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 42 . Střely na branku: 32:25 . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:7, 4:7, 4:8 .

Sestava domácích

Dudla - Binko, Simandl, Kovařík, Šilhán, Svatý, Keresteš, Štěpánek, Fiala, Rek, Tácha, Mašek, Veselý, Čertík

Sestava hostí

Skalický (od 32. Paleček) - Vaniš D., Kučera, Fic, Petrášek, Ježdík, Vodehnal - Chramosta, Lehner, Šťastný, Hroch, Čejka, Vosátka, Mareš, Waltr, Sousedík

Komentář k zápasu

Hostivař vstoupila do utkání na jihu Čech aktivně a brzy vedla, když Lehner našel mezi kruhy Čejku a ten se rychlým švihem nemýlil. Radost hostí ale hned záhy utlumil Šilhán, jehož nahození skončilo až za Skalickým, 1:1! Stejný hráč Prachatic navíc uspěl i v přesilové hře a jeho dělovka znamenala vedení jeho týmu 2:1! I Pražané ale v početní výhodě uspěli a byl to Petr Lehner, který srovnal. V úvodním dějství byl střelecky aktivnější domácí výběr, gól už nepadl a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

V sedmnácté minutě vrátil vedení na stranu Hostivaře Čejka, na jeho gól ale soupeř opět odpověděl, ačkoliv tentokrát to trvalo téměř pět minut. V další z přesilovek se radoval Štěpánek. Ve stejné situaci se ale po dobré práci za brankou a přesné přihrávce Chramosty prosadil i nikým nehlídaný Vosátka a když těsně před koncem druhé třetiny uspěl v úniku i čtrnáctiletý Petr Lehner, dávalo dvoubrankové vedení Hostivaři velkou naději na úspěch!

Ve třetím dějství navíc brzy navýšil Šťastný a chvilku po něm i Čejka, který završil hattrick. Domácí sice vystřídavšího Palečka posléze překonali, poslední slovo ale měl Jáchym Mareš, který využil vysunutí od Fica a přesným švihem vstřelil osmou branku Hostivaře. Jiná už do konce jinak nepříliš vzhledného duelu nepadla a Pražané se tak domů vraceli se ziskem prvních tří bodů v letošní sezóně.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - V Prachaticích jsme tentokrát utrpěli výhru. Pokud budeme chtít uspět i v dalších utkáních, budeme se muset zlepšit ve všech aspektech naší hry.

 
 

Áčko na trojnásobného mistra nevyzrálo! Na Lužinách o gól padlo!

18.9.2020

Junioři pokračují ve vítězném tažení! Čejka rozhodl o výhře nad Kladnem!

17.9.2020

Přípravka zahájila turnajovou sezónu na Lužinách!

16.9.2020

Mladší žáci A stříleli na úvod v Berouně! Konto Keltů zatížili čtrnácti góly!

15.9.2020

Partneři klubu