HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
01.04.2024 Reportáž

Junioři nestačili na Kladno, kterému těsně podlehli!

V dalším domácím utkání přivítali junioři Hostivaře na svém hřišti dalšího silného soupeře, Kladno.

Elite, sobota 30.3.2024

HOS

Hostivař

4:5

1:2, 2:1, 1:2

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: 12:04 Ferfecki, 15:41 Mikšovský (Grepl), 16:24 Prager (Ferfecki, Vodehnal), 39:27 Ferfecki (Grepl) .
Rozhodčí: Tománek, Synek . Vyloučení: 4:3 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 62 . Střely na branku: 23:43 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:5, 4:5 .

Sestava domácích

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Matějka, Městka, Munk, Švec, Vodehnal - Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Trajer, Vrzák

Sestava hostí

Jakoubek (Štěpánek) - Doubrava, Drechsler, Kučera, Petrášek, Špalek - Čacký, Jedelský, Jelínek, Karanský, Patera, Rod, Schönherr, Schönherr, Šimůnek

Komentář k zápasu

Hosté byli v úvodu aktivnější a Marek Drahoš v brance Hostivaře musel řešit několik nebezpečných situací. Do vedení se Rysové dostali v přesilové hře až ve dvanácté minutě, kdy byl úspěšný Drechsler! Na jeho gól ale rychle zareagoval bombou Štěpán Ferfecki a bylo vyrovnáno. Ne ale na dlouho! Padesát vteřin před koncem první třetiny využil své příležitosti Schönherr a vrátil Kladnu vedení.

Do druhé části naopak vstoupili mnohem lépe hostivařští a už v první minutě vyrovnal po další dělovce Michal Mikšovský. Neuběhla pak ani minuta a domácí šli dokonce poprvé do vedení! Úspěšným střelcem byl tentokrát Jonáš Prager. Po vyloučení stejného hráče ale sehráli v sedmadvacáté minutě hosté skvěle přesilovkovou kombinaci, na jejímž konci byl opět Drechsler, 3:3!

Do části závěrečné tak šly oba týmy za nerozhodného stavu. Už po čtyřiceti vteřinách ale opět převážil misky vah na stranu kladenských Filip Jedelský. Domácí poté dostali možnost přesilové hry, s tou si ale neporadili ideálně a stav se neměnil! Naopak, v čase 38:20 se hosté dostali šťastně do dvoubrankového trháku a Hostivař čekal náročný závěr bojovného utkání. Jiskřičku naděje vykřesal za podpory domácích fanoušků Ferfecki, poslední minuty si ale hosté zkušeně pohlídali a i přes několik šancí už k vyrovnání nedošlo. Kladno si v Hostivaři připsalo tříbodové vítězství, 5:4.

Ohlasy po utkání

Marek Drahoš (brankář HBC Hostivař) - Kladno na nás bylo dnes dobře připraveno a vstoupilo od začátku lépe do utkání. I přesto jsme se dokázali rychle vzchopit a srovnat krok, k čemuž nám dost pomohla druhá třetina. Soupeř byl bohužel pro nás dotěrnější a v poslední třetině si i s trochou štěstí vybojoval výhru.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu