HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.11.2019 Reportáž

Junioři našli proti Třinci sedm střelců a na Palmovce s přehledem zvítězili!

Jako další soupeř hostivařských juniorů přijel na Palmovku Třinec! Diváci se žádné velké hokejbalové parády nedočkali, viděli ale celkem jedenáct branek a kýžené vítězství domácího celku, který mezi sebou našel sedm střelců!

10.kolo, sobota 9.11.2019

HOS

Hostivař

8:3

3:2, 2:0, 3:1

TRI

Třinec

Branky a nahrávky: 4:27 Mazura (Sedláček, D.Vaniš), 7:07 Bůžek (Kucharčík, D.Vaniš), 8:48 Kučera (Mazura, Sedláček), 24:15 Kucharčík (Šťastný, Bůžek), 26:35 Šťastný (D.Vaniš), 33:12 Mareš (Waltr), 40:31 Mazura (Šťastný), 44:38 Hroch .
Rozhodčí: Tománek, Vaňourek . Vyloučení: 2:4 . Využití: 2:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 41:19 . Průběh utkání: 3:0, 3:2, 5:2, 5:3, 8:3 .

Sestava domácích

Paleček (Skalický) - Vaniš D., Sedláček, Kučera, Zíma, Svoboda, Fic - Bůžek, Kucharčík, Šťastný, Mazura, Hroch, Vosátka, Mašek, Mareš, Waltr, Maťocha

Sestava hostí

Holeksa - Polášek, Altenburger, Milech, Čudek, Popek, Wrobel, Duda, Pecha, Lyžbicki, Kukuczka

Komentář k zápasu

Hostivař šla do vedení v páté minutě zásluhou Mazury. V dalších minutách navýšili už na 3:0 Bůžek s Kučerou a mohlo se zdát, že je rozhodnuto. Soupeř z dalekého Třince se ale ještě v první části dostal na dostřel a do kabin šel pouze s jednobrankovou ztrátou.

V nepříliš vzhledné hře se pokračovalo i v prostředním dějství, ve kterém se hostivařští prosadili dvakrát. Na 4:2 navýšil Kucharčík a chvilku po něm přidal pátý gól Adam Šťastný.

Gólově aktivnější byli domácí i ve třetí části. Třinečtí ale nejdříve snížili a doufali v ještě větší zdramatizování. Zpět na rozdíl tří branek ale brzy zvýšil Jáchym Mareš, na jehož gól v závěru navázali i Mazura s Hrochem. A protože už Paleček v brance Hostivaře neinkasoval, mohl se se svým týmem radovat z vítězství 8:3!

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (HBC Hostivař) - Soupeř bohužel dorazil do Prahy ve značně okleštěné sestavě a navíc nebyl připravený na kluzký povrch. To nám značně usnadnilo situaci. Jsme rádi, že o naše vstřelené branky se podělilo hned sedm střelců.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu