HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.01.2020 Reportáž

Gólové žně v Dobřanech! Mladší žáci v prvním přípravném utkání úspěšní!

Mladší žáci vyrazili po třetím týdnu zimní přípravy k přípravným utkáním do Dobřan natěšeni a spolu s několika fanoušky z řad rodičů ve velice dobrém rozmaru, čemuž odpovídal i úvod prvního utkání.

0.kolo, neděle 19.1.2020

DOB

Dobřany

6:13

2:3, 3:3, 1:7

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 4x Bezpalec, 3x Hradil, 2x Nestrojil, 2x Keller, Bár, Postler .
Rozhodčí: Hrubý, Neumaier . Vyloučení: 3:4 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 28 . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 5:3, 5:8, 6:8, 6:13 .

Sestava domácích

Vajda - Výrut, Štulc, Úbl, Brož, Hanc, Malý, Sloup, Langmajer, Šampalík, Zíka, Tichota, Eichler, Soukup, Hradský, Česák

Sestava hostí

Soukup (od 18. Kotík) - Švec, Režnárek, Klein, Městka, Absolon, Krutský - Skála, Bezpalec, Hradil, Bár, Olišar, Nestrojil, Svoboda, Keller, Kápička, Postler

Komentář k zápasu

Hostivař brzy vedla 3:0 po útočné smršti prvního útoku, přesto bylo znát, že vyrovnaný duel s ofenzivně silným soupeřem rozhodně není rozhodnut a i nadále bude oč hrát! A opravdu, domácí se ještě v první části dostali na dostřel a ve druhé periodě dokonce stav otočili ve svůj prospěch! V polovině duelu vedli 5:3 a karta byla rázem otočena!

Po střídání v hostivařském brankovišti se ale opět rozjel gólostroj na druhé straně a ještě do konce prostředního dějství přišel další obrat! Hostivař vedla 6:5!

Brankové žně pokračovali i ve třetí části a byla to Hostivař, která na hřišti hrála prim i přesto, že spousty jejich šancí zůstalo nevyužito. Přidala ale celkem sedm dalších branek a protože soupeř již pouze korigoval, odešli z prvního přípravného klání jako vítězové Pražané. Střelecky se dařilo především údernému duu Bezpalec - Hradil, které vstřelilo sedm branek.

Nejlepší hráč utkání na straně Hostivaře: Filip Hradil

Redakce

 
 

Minipřípravka na turnaji v Kralupech porážku nepoznala!

14.2.2020

Přípravka se současně vydala do Kralup a Plzně!

12.2.2020

Ani junioři v přípravě na Plzeň vyzrát nedokázali!

9.2.2020

Dorost podlehl v přípravě Plzni! Jediný gól zaznamenal Lehner!

8.2.2020

Partneři klubu