HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.11.2023 Reportáž

Dorost ve středečním duelu vyzrál na Kelty v nájezdech! Michek skóroval čtyřikrát!

Ve středečním přípravném utkání přivítali hostivařští hokejbalisté aktuálně druhý celek západní divize, Kelty 2008.

Příp., středa 15.11.2023

HOS

Hostivař

5:4ss

1:2, 2:1, 1:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 12:22 Michek (Hradil, Švec), 19:57 Michek (Hradil), 22:52 Michek (Skála, Hradil), 40:44 Michek (Hradil), Rozh. nájezd: Režnárek .
Rozhodčí: Živný . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 27:30 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4 .

Sestava domácích

Kotík (od 23. Exner) - Votava, Režnárek, Švec, Městka - Krutský, Bár, Nestrojil, Skála, Hradil, Michek, Hrodek, Klein, Absolon

Sestava hostí

Hrachovina (od 23.Mašek) - Boldi, Hipča, Maňásek, Slánský, Smejkal, Urban - Babka, Černý, Černý, Fučík, Holovský, Jílek, Macák, Mathauser, Pachner, Šafra, Vorel

Komentář k zápasu

Ve večerních hodinách se hrál urputný hokejbal s šancemi na obou stranách, střelecky aktivnější byl ale přeci jen o něco více soupeř od Berounky, ke štěstí domácích ovšem mířil často mimo tyče Kotíkovi branky. Do vedení se tak dostala Hostivař, když ve třinácté minutě našel od mantinelu Hradil nabíhajícího Michka a ten, byť pod tlakem, zakončil přesně. Na jeho gól ale po chvilce zareagovali hosté, a to hned dvakrát! Na 1:1 vyrovnal Hipča a chvilku po něm otočil ve prospěch Keltů další z útočníků v modrém.

Hostivařští dokázali vyrovnat zásluhou Michka ve dvacáté minutě, vyloučení Režnárka ale záhy znamenalo další inkasovaný gól a byl to opět Hipča, který zvedal ruce nad hlavu. Jeho radost každopádně netrvala dlouho, když Skálovu střelu backhandem dokázal za záda brankáře usměrnit opět Adam Michek, který tak završil čistý hattrick! Nerozhodným stavem 3:3 i druhá patnáctiminutovka končila.

Ve třetí části nejdříve domácí nedokázali využít nabídnutou přesilovku a naopak v polovině periody inkasovali, když se prosadil Babka. Hostivař po třetí v utkání prohrávala, i tentokrát se ale radovala z vyrovnání a nebyl to nikdo jiný než Michek, který tentokrát dorazil střelu Hradila. Po pětačtyřiceti minutách svítil na tabuli stav 4:4 a šlo se do prodloužení.

V tom měl více příležitostí tým z Prahy, své příležitosti spálil ale jak Nestrojil, tak Hradil! A tak se šlo do nájezdů... Oba brankáři dlouho převyšovali střelce na obou stranách a rozhodla tak jediná trefa tradičně úspěšného exekutora, obránce Šimona Režnárka. Hostivař tak zvítězila nad kvalitním soupeřem z Berouna, 5:4 po nájezdech.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu