HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
14.03.2023 Reportáž

Dorostenci na úvod jarní ligové části deklasovali Kovo! Trajer pětigólový!

Dorostenci Hostivaře vstoupili do jarní ligové části nedělním utkáním proti TJ Kovo Praha, na Palmovce. Počasí duelu přálo a ačkoliv se sestava týmu z Prahy 15 neobešla bez ztrát, produktivní jádro bylo připraveno ofenzivně vládnout!

10.kolo, neděle 12.3.2023

KOV

Kovo Praha

3:12

1:4, 2:4, 0:4

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 5:34 Bár (Švec, Městka), 8:06 Bár (Nestrojil, Městka), 12:45 Trajer (Hradil), 14:46 Mikšovský (Trajer), 16:54 Trajer (Hradil, Mikšovský), 20:10 Nestrojil, 23:02 Bár (Nestrojil), 29:48 Trajer (Mikšovský), 32:20 Trajer (Hradil), 35:38 Mikšovský (Trajer, Höfner), 38:13 Trajer (Hradil), 39:08 Nestrojil (Mikšovský) .
Rozhodčí: Jonák, Havel . Vyloučení: 4:2 . Využití: 1:2 . V oslabení: 0:2 . Diváci: 37 . Střely na branku: 20:36 .

Sestava domácích

Ambros - Číž, Duchek, Petrášková, Ambros, Heime, Heime, Kaplan, Krejnický, Langer, Pešta, Šimon, Walter

Sestava hostí

Soukup (od 36. Kotík) - Švec, Městka, Höfner, Dvořák, Votava, Režnárek - Bár, Nestrojil, Houška, Mikšovský, Trajer, Hradil, Tytyuk, Svoboda, Michek

Komentář k zápasu

Do utkání ale o něco lépe vstoupili namotivovaní domácí a jako první zaměstnali brankáře Soukupa. Šancí v úvodu bylo jako šafránu, do vedení se ale dostali hosté z Hostivaře, když ex-kovák Jakub Bár zpracoval na modré míček a po dvou rychlých krocích a prudké střele rozradostnil nejen své spoluhráče, ale i příznivce za mantinely. Stejný střelec pak přidal druhý gól po individuální akci a když dával Trajer na 3:0, zdálo se, že utkání bude mít jasný průběh. Soukup v brance ale posléze podcenil Krejnického nahození a míček našel až za zády. Naštěstí ještě v úvodu první části přispěchal s odpovědí Mikšovský, který zužitkoval vybídnutí od Trajera a sám před prázdnou brankou se snad ani mýlit nemohl.

Ve druhém dějství se hrál spíše hurá hokejbal a na góly se opět nemuselo dlouho čekat. V dresu Hostivaře završili své hattricky Trajer i Bár, ve vlastním oslabení pak zaúřadoval Nestrojil. Za domácí dvakrát korigoval Walter a Hostivař po prostřední části vedla 8:3!

I v té třetí chtěla být produktivní, cílem ale byla i lepší organizace hry. Trajer přidal ve třiatřicáté minutě už svou čtvrtou trefu a chvilku po něm se prosadil i Mikšovský. Štěpán Trajer se nakonec dočkal i pátého zásahu, poslední slovo ale měl Nestrojil, který ke gólu v oslabení přidal i trefu přesilovkovou. Domácí Kovo si několik šancí v závěrečné patnáctiminutovce připravilo, Jiří Kotík, který v posledních deseti minutách, při své premiéře v dorostenecké kategorii, ale šestkrát úspěšně zasáhl a trojka v kolonce inkasovaných branek už se u Hostivaře neměnila.

Výhra 12:3 znamenala úspěšný vstup do jarní ligové části, která pokračuje už následující neděli na domácí půdě, proti jihomoravskému Kyjovu.

Redakce

 
 

Dorost mladšího soupeře z Kyjova nešetřil! Body zůstaly v Hostivaři!

20.3.2023

Hostivař na vítězné vlně! Sběru Šneků vládl sedmibodový Čejka!

18.3.2023

B tým po druhé v sezóně padl na Kladně! Přední příčky tabulky se mu tak vzdalují!

16.3.2023

A tým v sobotu přivítá na svém hřišti Dobřany! Naváže na výhru z posledního zápasu?

16.3.2023

Partneři klubu