HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.09.2018 Reportáž

B tým mužů vybojoval proti Aviru první dva body! Marek Brož vypomohl třemi góly!

Hostivařskou omladinu v dresu B týmu už ve druhém klání podpořilo i několik zkušenějších a na hřišti to bylo znát. Z duelu se po odložení o více jak hodinu stala spíše noční sportovní událost...

2.kolo, úterý 25.9.2018

AVP

Avir Praha

2:3ss

0:1, 1:0, 1:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 0:32 Brož (Němeček, Pajas), 32:57 Brož (Kořínek), SN: Brož .
Rozhodčí: Zaťko . Vyloučení: 4:6 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 9 . Střely na branku: 26:29 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3 .

Sestava domácích

Švestka - Doksanský, Ivasienko, Slavík, Štěpánek - Alt, Balák, Bejšovec, Černý, Kačena, Stehno, Trnka, Winowiecky

Sestava hostí

Kovář - Michálek, Těšínský, Kořínek, Suchý, Frühauf, Němec - Pajas, Němeček, Brož, Zámečník, Nocar, Sousedík, Boreček, Hrabák, Maťocha

Komentář k zápasu

Samotné utkání mělo začátek z říše snů! Po přihrávce Pajase našel Petr Němeček před brankou volného Marka Brože a Hostivař se ujala už v první minutě vedení. Soupeř vyrovnal ve druhé části po nedůrazu hostivařské obrany a začínalo se tak od nuly.

Ve třetí periodě vrátil v jinak velice vyrovnaném utkání vedení Hostivaři opět Marek Brož, který za přispění paní štěstěny využil přesilovou hru. Aktivní hra přesto k zisku tří bodů do tabulky nevedla, protože v početní výhodě v závěru uspěl i soupeř.

V prodloužení se v nerovnovážném počtu na hřišti už žádný z týmů neprosadil a rozhodnout tak musela loterie v podobě samostatných nájezdů. Na straně Hostivaře se trefil opět pouze ostřílený veterán Marek Brož a přiřkl tak svému týmu další bod. Hostivař B zvítězila ve svém druhém utkání 3:2 po samostatných nájezdech.

Ohlasy po utkání

Miloš Jíša (trenér HBC Hostivař) - Kluky musím pochválit za přístup a předvedený výkon. Perfektně zachytal i náš brankář.

Redakce

 
 

Áčko na trojnásobného mistra nevyzrálo! Na Lužinách o gól padlo!

18.9.2020

Junioři pokračují ve vítězném tažení! Čejka rozhodl o výhře nad Kladnem!

17.9.2020

Přípravka zahájila turnajovou sezónu na Lužinách!

16.9.2020

Mladší žáci A stříleli na úvod v Berouně! Konto Keltů zatížili čtrnácti góly!

15.9.2020

Partneři klubu