HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.05.2023 Reportáž

Mužská rezerva Hostivaře vstoupila do semifinálové série vítězně! V Rakovníku získala první bod!

Hostivařská rezerva vstoupila v pátek do semifinálové série, když se vypravila na půdu vítěze základní části 2. Ligy – Střed, týmu HBC Rakovník! V Úvodním duelu řádil především skvělý Čejka! Díky jeho hattricku se Hostivař mohla soustředit na obranu a i díky skvělému výkonu juniorského brankáře Drahoše a celého týmu Hostivař tak jde v semifinálové sérii do vedení!

SF1, pátek 19.5.2023

RAK

Rakovník

0:3

0:2, 0:1, 0:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 0:49 Čejka, 6:51 Čejka (Waltr, Mareš), 20:40 Čejka (Zámečník, Mareš) .
Rozhodčí: Fingerhut, Řešátko . Vyloučení: 2:4 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 17:33 . Průběh utkání: 0:3 .

Sestava domácích

Polakovič - Cafourek, Kubr, Černý, O.Tvarůžek - Schierl, M.Tvarůžek, Gerlich, Kučaba, Šíma, Koláček, Pechanec

Sestava hostí

Drahoš - Přeslička, Krupka, Zámečník, Michálek, Kerouš, Vodehnal - Paško, Brož, Vosátka, Čejka, Waltr, Mareš, Jirsák, Vrzák, Chramosta, J. Němeček

Komentář k zápasu

Hostivař vstoupila do zápasu aktivněji než soupeř. Ten se po delší pauze rozehrával déle a toho dokázala Hostivařská rezerva využít. V 49. vteřině utkání prostřelil Jan Čejka brankáře Rakovníku Polakoviče a Hostivař tak šla brzo do vedení. Hostivař i dále v první třetině diktovala tempo hry. V 7. minutě vstřelil Jan Čejka svojí druhou branku v zápase! Po první třetině tak Hostivař vedla o dvě branky!

Ve druhé třetině se soupeř dokázal trochu probrat a vytvářel si první nebezpečnější šance. Díky dobré obraně a spolehlivému brankáři Hostivaře Marka Drahoše Hostivař ve druhé třetině neinkasovala. Naopak v 21. minutě dokázal Jan Čejka zkompletovat Hattrick a B tým tak vedl už 3:0! Hostivař si tento výsledek pohlídala i do závěrečné periody.

V poslední třetině měla Hostivař několik šancí, jak definitivně ukončit naděje Rakovníku na zvrat v utkání, své slibné šance ovšem nedokázala vhodně zakončit. Hostivař se ke konci utkání soustředila především na defenzivu a dokázala si svůj tříbrankový náskok udržet. Marek Drahoš tak zaznamenal nulu a Hostivař získala první bod do semifinálové série!

Další utkání je naplánováno hned na neděli se startem v 17:00 na půdě soupeře!

Ohlasy po utkání

Marek Drahoš (Brankář HBC Hostivař) - Sérii jsme začali nejlépe, jak jsme mohli. dostali jsme se rychle do vedení a celou dobu jsme udávali tempo hry. Nedělali jsme výrazné chyby a hráli jsme zodpovědně. Dobře jsme bránili a získali tím pevnou půdu pod nohama. Ve třetí třetině na nás domácí zatlačili a nic nám nedali zadarmo. Myslím si, že to byl slušný zápas na začátek série a zasloužené vítězství.

Redakce

 
 

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!

23.4.2024

Starší žáci porazili ústeckou Elbu! Do nadstavby tak postupují z druhého místa!

23.4.2024

Dorost z výjezdu do Opavy přivezl tři body!

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

Partneři klubu