HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
01.04.2019 Reportáž

Pár minut a bylo po utkání! Hostivař ve Svítkově neuspěla!

A tým Hostivaře zajížděl po dvou týdnech zápasového volna do Pardubic, kde se utkal se Svítkovem. V podzimní části tým z Prahy na Palmovce uspěl, soupiska pardubického týmu se ale významně obměnila, a tak se dal očekávat zápas zcela jiného kalibru.

15.kolo, neděle 31.3.2019

SVI

JTEKT Svítkov Stars

10:6

5:0, 3:1, 2:5

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 19:47 Palička (Vaniš), 31:03 Kalaš, 38:01 Píša (Kucarov), 39:22 Vaniš (Čejka), 41:45 Čejka (Vaniš), 44:59 Čejka (Vaniš) .
Rozhodčí: Řezníček, Karous . Vyloučení: 5:5 . Využití: 3:2 . V oslabení: 2:2 . Diváci: 45 . Střely na branku: 28:46 . Průběh utkání: 8:0, 8:2, 9:2, 9:3, 10:3, 10:6 .

Sestava domácích

Majerníček (od 44.Šťovíček) - Adámek, Doležal, Filip, Flos, Hrnčíř, Staněk - Vojtěch, Čech, Černický, Dudík, Král, Mitra, Novotný, Novotný, Paukrt, Waber, Zaplatílek

Sestava hostí

Štoural (od 9.Janovec) - Kubeš, Novotný, Macek, Dušák, Kucarov - Vaniš, Čejka, Zyta, Kalaš, Palička, Brož, Píša, Krupka, Jachek, Bůžek

Komentář k zápasu

A taky, že ano! Takový průběh si ale zřejmě nikdo nepředstavoval! Hostivař v úvodu nevyužila dvojici dobrých příležitostí a naopak brzy inkasovala, když se střelou pod beton prosadil Mitra. Stejný hráč brzy v přesilovce zvýšil na 2:0 a další dvojice slepených branek v deváté minutě definitivně vyhnala mladého Štourala z branky! Vystřídavší Janovec si sice brzy sáhl na míček, i on ho ale brzy lovil z branky, po přesné trefě Paukrta! Poměr střel byl v úvodní části vyrovnaný, Hostivař ale "tekla" o pět gólů a tušila, že v Pardubicích už uspěje stěží!

Svítkov navíc hned v první minutě druhé části přidal šestou trefu v přesilové hře a v devatenácté minutě zesměšnil po individuálních chybách Hostivař dalšími dvěma góly ve vlastním oslabení. Věřte nevěřte, hostivařští v devatenácté minutě prohrávali v Pardubicích 0:8 a na osm branek stačilo domácím hráčům málo uvěřitelných patnáct střel! Zatímco trenér Hostivaře marně hledal na střídačce provaz k oběšení a hráči sklesle klopili oči k zemi, prosadil se ještě v probíhající početní výhodě konečně hostivařský hráč! Byl to Ondřej Palička, který přesnou střelou z kruhu snížil na rozdíl sedmi branek. V dalších deseti minutách měla Hostivař výraznou střeleckou převahu, Majerníček v brance Svítkova byl ale dále pozorný a další snížení nepovolil. Za zmínku tak v druhém dějství stálo především nasazení juniora Štěpána Bůžka, pro kterého to byla v seniorském dresu premiéra.

Po téměř dvanáctiminutovém intermezzu přišel další gól! Kalaš využil zlomení hole domácího borce a v samostatném úniku nedal v oslabení Majerníčkovi šanci. Mitra ale ještě tutéž přesilovku využil a Hostivař byla tam, kde na začátku třetiny. A padaly i další góly! Trefil se Píša a brzy po něm i Vaniš, načež dalším gólem kontroloval svítkovský hráč. I další dva góly Čejky v závěru už byly pouze kosmetickou úpravou, neboť o vítězi bylo rozhodnuto už na začátku prostřední části. Svítkov Hostivař vycvičil v efektivitě zakončení a na svém domácím hřišti zvítězil divokým výsledkem 10:6!

Redakce

 
 

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Letní příměstský kemp je u konce! Letos přivítal 36 dětí!

4.7.2020

Dorost otočil duel s Kladnem a sezónu tak zakončil vítězně!

28.6.2020

Keprt v bráně čaroval, dorost přesto na Plzeň nestačil!

24.6.2020

Partneři klubu