HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
01.10.2022 Reportáž

Obrat proti dosud stoprocentní Elbě! Junioři vezou z Ústí dva body!

Elba Ústí nad Labem byla po pěti utkáních dosud bez jediné ztráty a pro juniory Hostivaře tak byl sobotní duel velkou motivací.

5.kolo, sobota 1.10.2022

UNL

Ústí n. Labem

2:3ss

2:0, 0:0, 0:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 36:58 Zámečník, 41:28 Ilušák (Zámečník), 50:00 Zámečník .
Rozhodčí: Ptáček, Hrubý . Vyloučení: 8:8 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 89 . Střely na branku: 39:32 . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 2:3 .

Sestava domácích

Buneš (Koudelka), Doucha, Kapusta, Kohout, Kučera, Maule, Procházka, Ryska, Černý, Dobrodinský, Filip, Hrubý, Javůrek, Jelen, Kincl, Kocourek, Koval, Myškovský, Nedoma, Zeman

Sestava hostí

Drahoš (Soukup), Chramosta, Ferfecki, Grepl, Ilušák, Lehner, Maali, Malysz, Matějka, Munk, Prager, Smetana, Zámečník

Komentář k zápasu

Domácí ale vystrčili drápky už v prvních dvou minutách a Hostivař tekla o dva góly! Dvoubrankové vedení drželi ústečtí bojovníci až do sedmatřicáté minuty, kdy udeřil Daniel Zámečník a snížil! Právě po jeho nahrávce pak vyrovnal Ilušák a strhující utkání dospělo do prodloužení a poté i k nájezdům. V těch na straně Pražanů uspěl nejen Zámečník, ale i specialista na tuto individuální disciplínu, Marek Malysz.

Hostivař tak po skvělém obratu obrala dosud stoprocentní Elbu o dva body, v neděli ji pak čekala dohrávka v Novém Strašecí!

Ohlasy po utkání

Daniel Zámečník (2+1, obránce HBC Hostivař) - Utkání bych zhodnotil kladně, protože se nám podařilo obrat Elbu, na jejich území, o 2 body. Velkým problémem při vstupu do zápasu byl náš přístup a disciplína. Nechali jsme se hodně vylučovat a hned první oslabení domácí využili. Přišel i další slepený gól, který nám úplně také nepomohl. Uvědomili jsme si ale, že nemůžeme hrát pasivně a musíme rychle napadat, aby jsme dostali soupeře pod tlak. To se nám dařilo, ale góly to dlouho nepřineslo. Ve třetí třetině, kdy soupeř zbytečně vyhodil míček, jsem se ho zmocnil a poprvé v zápase se nám podařilo skórovat. Po několika neproměněných přesilovkách se nám pak ke konci parádní tečí Dominika podařilo i srovnat. Chtěli jsme zápas dotáhnout do prodloužení a v tom rozhodnout, to se ale nepodařilo a znamenalo to, že půjdeme do nájezdů. Tam nás podržel Marek Drahoš, který za svoje záda nepustil ani jeden míč. Nám se podařilo trefit dvakrát mezi nohy brankáře a jsem rád, že si tak vezeme dva cenné body.

redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu