HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
21.06.2021 Reportáž

Mladší žáci A sehráli vyrovnaný zápas s Rebely, v pondělí vyzvou hokejovou Spartu!

Utkání s týmem mladších žáků Rebelů vždy bývá zárukou kvality a nutno bylo vzpomenout i na podzimní duel, ze kterého Hostivař odjela poražena s výsledkem 1:6...

14.kolo, neděle 20.6.2021

HOS

Hostivař

3:2

1:0, 2:1, 0:1

REB

Rebel Praha

Branky a nahrávky: 11:46 Hradil (Skála), 13:07 Skála (Hradil), 16:59 Havlík .
Rozhodčí: Prager, Lehner . Vyloučení: 3:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 26:20 . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2 .

Sestava domácích

Kotík - Režnárek, Votava, Klein, Skyba, Postler, Hrodek, Čejka - Skála, Hradil, Vaniš, Havlík, Keller, Kápička

Sestava hostí

Zbořil - Choc, Anděl, Adam, Maxima, Brůža, Klofát, Koch, Birčák, Pořízek, Dědek, Trajer, Matějková, Kalaš

Komentář k zápasu

Ani jeden z týmů se sice k červnovému měření sil nemohl dostavit v kompletním složení, přesto se hrál dle očekávání vyrovnaný hokejbal. Do vedení se dostala Hostivař v závěru první periody, kdy po přihrávce Skály udeřil nejproduktivnější hráč týmu, Filip Hradil, nezištnou střelou těsně po vhazování v útočném pásmu.

Druhé dějství si připravilo pro diváky večerního klání trojici tref a byla to opět Hostivař, která byla o něco úspěšnější, když nejdříve Skála uspěl pokusem z mezikruží a na konci sedmnácté minuty nadvakrát prostřelil Zbořila i Matěj Havlík. Mezi zásahy domácím vklínil ten svůj ale i soupeř, zásluhou Klofáta a skóre po prostřední třetině tak znělo 3:1 ve prospěch hostivařských.

V části závěrečné se vyznamenávali především oba brankáři a na dvoubrankovém vedení Hostivaře se dlouho nic neměnilo. Jiskřičku naděje vykřesala Rebelům 56 vteřin před koncem, střelou od modré Matějková. V závěru už ale zásadní změna nepřišla a domácí se tak mohli radovat nejen z výhry 3:2, ale především z možnosti odehrání dalšího vyrovnaného utkání.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Očekávali jsme po delší době vyrovnaný zápas, a to se i naplnilo. Vzhledem k absencím a tomu, že ani jeden z útoků nehrál v tradičním složení, nebyla to tak úplně naše hra a kvalita soupeře nás pochopitelně donutila k většímu množství chyb, než na kolik jsme zvyklí. Zápas měl každopádně i přes teplé počasí odpovídající úroveň a děkujeme tak Rebelům za návštěvu, neboť každý takový zápas nás posouvá.

Redakce

 
 

Junioři přišli o nadějné vedení a s Pardubicemi podlehli v nájezdech!

20.9.2021

Nábory v plném proudu! Dorazte mezi nás!

20.9.2021

Starší žáci v bojovném utkání přehráli Chomutov 6:4!

18.9.2021

Mladší žáci deklasovali Rakovník a slaví úspěšný vstup do sezóny!

16.9.2021

Partneři klubu