HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
17.05.2021 Reportáž

Mladší žáci A opět v akci! Kelty A po dobrém výkonu udolali!

K dalšímu utkání po pauze nastoupili i mladší žáci A, kteří přivítali stejně starý, leč o poznání fyzicky vyspělejší tým Keltů.

8.kolo, neděle 16.5.2021

HOS

Hostivař

4:1

0:0, 1:0, 3:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 19:06 Hnyk (Keller), 25:23 Michek (Skála, Hradil), 28:19 Hradil (Skála, Michek), 35:13 Kápička (Michek, Režnárek) .
Rozhodčí: Prager, Drahoš . Vyloučení: 1:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 34 (mimo areál) . Střely na branku: 23:16 . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1 .

Sestava domácích

Kadlec (od 20.Kotík) - Řeznárek, Votava, Klein, Skyba, Čejka, Coufal - Skála, Hradil, Michek, Hnyk, Keller, Kápička

Sestava hostí

Mašek - Černý, Smejkal, Rýdl, Abrahám, Bolten, Šafra, Bilasová, Faitová, Štanc, Maňásek, Jílek

Komentář k zápasu

Domácí tým se chtěl v novém areálu proti svému soupeři vytáhnout a od samotného úvodu hýřil dobrým pohybem. Akce střídala akci, chybělo ale přesnější zakončení! A když už některá ze střel mířila mezi tyče, zasáhl výborný brankář Berouna.

I Kryštof Kadlec v brance Hostivaře musel několikrát prokázat své soustředění a ani on tak radost střelcům nedopřál.

Pražané se dostali do vedení až ve dvacáté minutě, kdy čistě vyhrané vhazování Kellera zužitkoval Marián Hnyk a přesnou střelou do šibenice otevřel skóre. Dalšímu gólu pak zabránil opět skvělými zákroky hostující Mašek a třetí část tak končila nejtěsnějším vedením domácích.

Ve třetí periodě vystrčili růžky i berounští, i třetí z brankářů v akci, Jiří Kotík, ale působil jistě. Urodilo se naopak na druhé straně, když Skála vyřešil přečíslení ideální přihrávkou na Adama Michka, který zvýšil na 2:0. Hosté poté snížili zpět na rozdíl jediné branky, s odpovědí ale přispěchal Filip Hradil a střelou z těžkého úhlu Maška dokonale překvapil. V závěru utkání pak byl na konci další úspěšné akce Vítek Kápička, který dal zápasu definitivní podobu. Hostivař po dobrém kolektivním výkonu přehrála Kelty 4:1!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - K utkání jsme přistoupili zodpovědně a s odhodláním prodat fakt, že jsme během lockdownů víceméně činnost neomezili. Vyspělého soupeře jsme myslím herně přehráli, i když i on si vytvořil několik dobrých šancí. My jsme v začátku ztroskotávali na výborně chytajícím brankáři Berouna, v posledním dějství jsme ale jeho kouzlo odčarovali a po dobrém výkonu dotáhli utkání k vítězství.

Redakce

 
 

Do odjezdu na letní soustředění zbývá jedenáct dní! Důležité pokyny pro účastníky!

28.7.2021

Světlá nad Sázavou opět přivítá hostivařské hokejbalisty!

14.7.2021

Přehled udělených Cen trenérů za sezónu 2020/2021!

10.7.2021

Připadá mi, že nemůžeme vyhrát normálně, říká po vítězství Beko Poháru Juniorů trenér Vaniš!

1.7.2021

Partneři klubu