HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.06.2019 Reportáž

Lekce z produktivity na závěr! A tým Hostivaře je stříbrný!

Ve čtvrtém finálovém utkání udělily Dobřany hostivařským totální lekci z produktivity a zaslouženě si došly k titulu v první hokejbalové lize! Hostivař po neuvěřitelné cestě ve vyřazovacích bojích končí stříbrná!

FIN4, sobota 8.6.2019

HOS

Hostivař

0:7

0:4, 0:3, 0:0

DOB

Dobřany

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Kasner, Pečený . Vyloučení: 4:6 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 125 . Střely na branku: 28:14 . Průběh utkání: 0:7 .

Sestava domácích

Štoural (od 16.Janovec) - Kubeš, Dušák, Macek, Novotný, Přeslička, Konečný - Lhota, Čejka, Malina, Kalaš, Palička, Brož, Krupka, Kucharčík, Jachek, Kucarov, Píša, Zyta, Maťocha

Sestava hostí

Marek (Jásek) - Voves, Málek, Truchlý, Šlehofer, Mužík, Ulm, Stráský, Suchý, Görges, Čech, Kovářík, Průcha, Rubner, Kovářík, Remiáš, Duchek, Matoušek, Brtník

Komentář k zápasu

ROZHODL DRTIVÝ NÁSTUP ZÁPADOČECHŮ! 7 STŘEL, 4 GÓLY!

„Start jako z partesu“ psala naše redakce ke skvělému vstupu Hostivaře do finálové série před týdnem. Karta se avšak velice rychle obrátila a jsou to nakonec právě Dobřany, které díky skvělému startu, tentokrát do důležitého čtvrtého utkání, slaví! Pražané se totiž v pozici domácího celku ještě ani nerozkoukali a už v polovině sedmé minuty prohrávali o tři branky! Pod to se podepsal především dvoubrankový Daniel Kovářík, na něhož navázal jednou trefou i bratr Jan. Nezapomenutelná čtvrthodina hracího času pro oba týmy pokračovala ještě zásadní věcí v třinácté minutě, kdy už na nedostižitelných 4:0 pro Západočechy zvyšoval Filip Suchý.

Druhá třetina už byla od domácích o kousek lepší, ale skutečně jen nepatrně, jelikož i při ojedinělých příležitostech v podstatě nepřišla žádná vážnější práce pro brankáře Marka. A když Šneci ještě zabrali ve střelecké produktivitě, měl naopak domácí strážce svatyně Janovec, kterému po konci nepovedené úvodní periody přenechal místo Štoural, plné ruce práce. Zanedlouho tak navíc také inkasoval, a to když z početní výhody zahrané do prázdné klece skóroval Marek Rubner. Do konce druhé sirény se pak ještě prosadil podruhé Jan Kovářík a další souhru do prázdné zakončoval Stráský, pro něhož to byl dokonce pravděpodobně poslední zápas v kariéře - 0:7!

Hostivařský konec sezony má po úžasné jízdě letošním play-off hořký konec, který však časem vyprchá a i Pražané budou zcela jistě letošní sezonu hodnotit převážně kladně. Dobřanští Šneci naopak po dvou sériích, kdy museli ve čtvrtfinále a semifinále rozhodnout až v pátých zápasech, slaví sladký konec sezony a vypadá to, že i hodně reálnou možnost přijmout těžce vybojovanou účast v nejvyšší české hokejbalové soutěži! Zatím se však jedná o spekulace, které naše redakce už brzy se zástupci klubu buď potvrdí, nebo vyvrátí.

Autor: Ondřej Novotný (hokejbal.cz)

Redakce

 
 

„Konkurence v týmu je veliká, chci být pro Hostivař přínosem", říká junior David Waltr!

22.1.2020

Druhý přípravný zápas pro Dobřany! Bezpalec opět s hattrickem!

20.1.2020

Gólové žně v Dobřanech! Mladší žáci v prvním přípravném utkání úspěšní!

20.1.2020

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Partneři klubu