24.06.2020 Reportáž

Keprt v bráně čaroval, dorost přesto na Plzeň nestačil!

Dorostenci v posledním víkendu přivítali na Palmovce silnou Plzeň, která si už v úvodních minutách otevřela v útočném pásmu střelnici a jen zásluhou skvělého Keprta nešla do vedení...

LP2020, neděle 21.6.2020

2:3

1:0, 0:1, 1:2

PLZ

Plzeň

Branky a nahrávky: 5:00 Grepl (Š.Hnyk), 37:04 Šťastný (Š.Hnyk) .
Rozhodčí: Gráca, Špaček . Vyloučení: 6:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 /b> . Střely na branku: 17:37 . Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3 .

Keprt (Janšta) - Š.Hnyk, Vodehnal, Petrášek, Ježdík, Houška - Chramosta, Šťastný, Kaiser, M.Hnyk, Lehner, Grepl, Malysz, Ferfecki, Vrzák, Prager, Gubala

Šubrt (Šlechta) - Horažďovský, Pavlík, Kazakanta?, Pavelka, Krejčí, Král - Zíka, Pavlíček, Banýr, Křídil?, Kopal, Korčák, Slezák, Ehrlich, Matoušek

Bylo to tedy skoro až s podivem, když se Hostivař dostala v páté minutě zásluhou Grepla do vedení, které dokázala i dlouho předlouho držet. Zápas se hrál ve vysokém tempu a mantinely duněly. Na rozdíl od soupeře se ale hostivařští nechávali vzájemným důrazem strhnout a faulovali. První dvě početní výhody Mečouni nevyužili a Pražané tak vedli po úvodní části 1:0!

Plzeň působila v první periodě dominantně, v té druhé už se hra ale trochu více srovnala. Hosté přesto měli více ze hry, a to i díky dalším přesilovkám, ve kterých byl ale opět největší zbraní Hostivaře brankář Tomáš Keprt. Ten ale nakonec díky tlaku soupeře v závěru druhého dějství přeci jen inkasoval a byl to exblatenský Slezák, který srovnal!

Plzeňští pak hned v úvodu třetí třetiny opět veleli k útoku, ze kterého vytěžili druhý gól. Přesnou střelou k tyči se pak navíc prezentoval i obránce Pavlík a soupeř byl na koni. V osmatřicáté minutě sice Adam Šťastný snížil na rozdíl jedné branky, k dorovnání stavu už se ale hostivařští nepřiblížili.

Hostivaři se nedala upřít snaha, stejně jako bojovnost a slušné nasazení, kvalitnější soupeř si ale i tak dokráčel k zasloužené výhře 3:2!