Junioři ztratili zápas s Prachaticemi v samotném závěru, berou pouze bod!

Nová ligová sezóna odstartovala i hostivařským juniorům, kteří ve svém areálu přivítali Horaly z Prachatic!

0:0, 1:0, 0:1

PRA

Prachatice

Branky a nahrávky: 26:52 Lehner (Grepl) .
Rozhodčí: Cícha, Danylec . Vyloučení: 9:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 41 . Střely na branku: 36:21 . Průběh utkání: 1:0, 1:2 .

Drahoš (Soukup) - Hnyk, Ilušák, Matějka, Vodehnal, Zámečník - Chramosta, Grepl, Hnyk, Hroch, Lehner, Maali, Malysz, Němeček, Prager, Smetana

Stankay (Pešek) - Bárta, Klement, Makovička, Stöhr, Štrobl - Egner, Fafejta, Fiala, Makovička, Moser, Novák, Šmajcl, Štěpánek, Žák

Očekával se vyrovnaný průběh, což se záhy potvrdilo a ačkoliv Hostivař byla střelecky aktivnější, skóre se dlouho neměnilo. Oba brankáři působili jistě, jako první ale inkasoval Stankay v dresu Prachatic, který nestačil na únik Petra Lehnera, který lišácky podsunul míček mezi betony strážce hostující svatyně.

Hostivař byla v dalším pokračování několikrát vyslána na lavici hanby a soupeři se tak odkrýval prostor pro vyrovnání. Ke změně ale v početních nevýhodách nedošlo! Zhruba minutu před koncem utkání pak mohl střelou do odkryté klece rozhodnout agilní Ilušák, branku ale minul a hra se záhy otočila směrem k Markovi Drahošovi, kterého v nečekaném úniku překonal Štěpánek a bylo to 1:1!

V prodloužení gól nepadl a rozhodnout tak musela série nájezdů. Prývě Štěpánek povedenou kličkou otevřel skóre a protože po něm už nikdo svou střídačku nerozdováděl, radovali se hosté z vybojované výhry po samostatných stříleních.