HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.10.2021 Reportáž

Čejka po návratu skóroval, Kladno ale přejelo Hostivař ve všech směrech!

Po domácí výhře nad Dobřany si chtěli hostivařští vyšlápnout i v dalším utkání na první Kladno, ti ale hrají ve velké pohodě, o čemž přesvědčili i tentokrát! Hostivaři nedali šanci! (Foto: archiv HBC Kladno)

8.kolo, sobota 16.10.2021

KLA

Kladno

6:1

3:0, 1:1, 2:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 28:13 Čejka (Hroch, Štěpáník) .
Rozhodčí: Štípek, Bartoš . Vyloučení: 5:5 . Využití: 3:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 110 . Střely na branku: 63:26 . Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1 .

Sestava domácích

Jirotka (Čapek) - Dědič, Hrabar, Kamenář, Kudela, Pliml, Soukup, Zdrubecký - Barnošák, Důras, Javůrek, Kohout, Pražák, Procházka, Prokop, Schnaubelt, Šíma, Špaček

Sestava hostí

Solar (Štoural) - Dušák, Fic, Kubeš, Kučera, Macek, Vaniš - Brož, Čejka, Emmer, Hroch, Kalaš, Kucharčík, Malina, Píša, Štěpáník, Vosátka

Komentář k zápasu

Trenérstvo se těšilo z návratu zraněného Čejky i obránce Filipa Macka, kteří se v sezóně objevili v utkání vůbec poprvé. Vrásky naopak přidělalo vypadnutí nemocných Urbance a Novotného, ani tentokrát tedy nevyrazila Hostivař k extraligovému duelu kompletní.

Domácí nenechali od prvních minut nikoho na pochybách v tom, kdo je favoritem a hostivařským dělali skvělým pohybem problémy. Tradičně důležité byly přesilovky! Kladno využilo tři a položilo základ ke své výhře!

Za Hostivař korigoval ve druhém dějství navrátilec Čejka, to bylo ale od Pražanů vše! Rysové přidali ve třetím dějství další dvě branky a těšili se z přesvědčivého vítězství 6:1! Na brankáře Solara mířilo v utkání přes šedesát střel!

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu