HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
24.09.2020 Reportáž

Áčko ml. žáků nestačilo na SK Rebel! V Čimicích vyfasovalo půltucet!

Pražské derby s Rebely v Čimicích bylo druhým zápasem mladších žáků A v letošní soutěži. Fanoušci dorazili vybaveni rouškami kvůli zpřísňujícím se hygienickým opatřením a hráči vybaveni odhodláním postavit se fyzicky vyspělejšímu soupeři a řádně ho potrápit.

2.kolo, neděle 20.9.2020

REB

Rebel Praha

6:1

0:1, 4:0, 2:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 6:05 Keller .
Rozhodčí: Koch, Kurnát . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 39 . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Sestava domácích

Ambros - Adam, Choc, Jehlík, Křivánek, Malý, Maxima - Birčák, Brůža, Dědek, Dědková, Grof, Klofát, Koch, Trajer

Sestava hostí

Kotík (od 20.Coufal) - Votava, Klein, Keller, Hrodek, Skyba, Volman - Michek, Bezpalec, Hradil, Skála, Postler, Kápička, Hnyk, Rubín, Kněžević

Komentář k zápasu

A to se od začátku zápasu dařilo a byli to hostivařští, kdo častěji ohrožoval branku domácích. Povedený úvod zápasu korunovala gólová střela Adama Kellera z pravého kruhu na začátku sedmé minuty utkání. Tím však, bohužel, povedená část utkání skončila a ihned po obdrženém gólu začali domácí zvyšovat obrátky a Jirka Kotík v brance hostů se měl co otáčet.

Odolával až do patnácté minuty, kdy domácí vyrovnali. V krátkém sledu bohužel přidali další dvě branky, kterými definitivně zlomili zápas na svoji stranu. U té třetí už byl v brance Hostivaře střídající Ondra Coufal.

A i on byl pod neustálou palbou domácích. Po druhé přestávce, již za stavu 1:4 z pohledu Hostivaře a po stažení sestavy na dvě lajny se hra přeci jenom více vyrovnala a začaly přicházet i šance. Bohužel i ty z kategorie vyložených však zůstaly nevyužity a naopak soupeř dvěma dalšími góly navýšil na konečných 6:1 pro domácí.

Ohlasy po utkání

Komentář trenéra (Borek Coufal): Kluci zápas poctivě odmakali, ale naplno se projevil rozdíl ve fyzické vyspělosti obou soupeřů. Jako bychom hráli proti klukům o rok až dva starším. Projevilo se to především při osobních a běžeckých soubojích. Spokojený jsem byl s oběma brankáři. I přes 6 obdržených gólů spoustu šancí pochytali.

Redakce

 
 

Do odjezdu na letní soustředění zbývá jedenáct dní! Důležité pokyny pro účastníky!

28.7.2021

Světlá nad Sázavou opět přivítá hostivařské hokejbalisty!

14.7.2021

Přehled udělených Cen trenérů za sezónu 2020/2021!

10.7.2021

Připadá mi, že nemůžeme vyhrát normálně, říká po vítězství Beko Poháru Juniorů trenér Vaniš!

1.7.2021

Partneři klubu