HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.04.2019 Reportáž

A tým ztratil vyhraný zápas a s Přeloučí bere opět pouze bod!

Jako předposledního soupeře na "domácím" hřišti na Palmovce přivítali v rámci základní části 1.ligy hostivařští muži mužstvo z Přelouče. Ze sestavy vypadl nejproduktivnější hráč týmu, Jan Čejka, kterého v centru první formace nahradil teprve šestnáctiletý Samuel Kucharčík.

16.kolo, neděle 7.4.2019

HOS

Hostivař

3:4p

1:0, 2:1, 0:2

PRE

Přelouč

Branky a nahrávky: 7:35 Vaniš (Macek), 18:53 Kalaš (Kubeš, Vaniš), 24:40 Kucharčík .
Rozhodčí: Jeřábek, Ptáček . Vyloučení: 6:5 . Využití: 1:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 14 . Střely na branku: 31:22 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4 .

Sestava domácích

Štoural (Janovec) - Kubeš, Dušák, Novotný, Přeslička, Kucarov, Macek - Vaniš, Kucharčík, Zyta, Kalaš, Palička, Brož, Píša, Krupka, Jachek, Bůžek

Sestava hostí

Smekal - Šmíd, Vorba, Stoklasa, Svoboda, Příhoda, Štefanský, Doležal, Vlk, Hejhal, Šimek, Mlynář

Komentář k zápasu

Ten se hned ve své premiéře za muže dokázal střelecky prosadit, ani jeho gól ale nestačil na výhru, přestože k ní měla Hostivař v utkání blízko. Po první části vedla 1:0 a soupeře příliš na dostřel nepouštěla. V devatenácté minutě navíc zvýšil na 2:0 v přesilové hře kapitán Marek Kalaš a zdálo se, že vše půjde i nadále podle plánu! Jenže ouha! Soupeř taktéž v početní výhodě brzy snížil a hru vyrovnal.

Hostivařští měli i tak o něco více ze hry a v pětadvacáté minutě přidali třetí gól, díky práci Vaniše u hrazení a následné koncovce mladičkého Samuela Kucharčíka. Domácí poté musela ubránit hned dvojnásobné oslabení, do konce prostředního dějství už se ale nic zásadního nezměnilo a Hostivař tak vedla o dva góly.

Třetí část poznamenalo zranění dvou hostivařských útočníků, ale především vyšší počet vyloučených. Vše svědčilo spíše zkušenějšímu soupeři, který v přesilovce nejdříve snížil na rozdíl jedné branky a při své powerplay, pouhých 46 vteřin před koncem základní hrací doby, vyrovnal na 3:3!

Opařená Hostivař se sebrala a v prodloužení mohl rozhodnout Kalaš, v závěru prodloužení ale naopak zahřmělo na druhé straně, kde se zpoza brány prosadil Hejhal a rozhodl tak o bodu navíc pro Jestřábi.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu