HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
15.08.2019 Aktuální zprávy

V řadách dorostu se na soustředění představilo hned několik nových tváří!

Dorostenci pracují ve Světlé nad Sázavou v početné skupině spolu se staršími žáky a zdá se, že jim tento fakt svědčí. Tomáš Grepl se s přípravou programu pro početnou grupu vypořádal na jedničku a nikdo se tak rozhodně nenudí.

Čtvrtek byl pro dorostence volnějším dnem a došlo tak opět na oblíbené inline bruslení. Ty inlajny mě hodně baví a doufám, že je ještě zopakujeme, říká Matěj Hnyk, který je na soustředění jednou z nových tváří. Těch se ve Světlé nad Sázavou představilo ale hned několik. Krom stále usměvavého Matěje i jeho o dva roky starší brácha Šimon, který si pochvaloval i náročnost atletických tréninků či ranní výběh s ledovým tréninkem v nedalekém rybníku. Je to náročný, ale v sezóně to všechno určitě zužitkujeme, ví vysoký obránce, který se v červnu představil v dresu České reprezentace na Světovém poháru v České Třebové a do Hostivaře míří z Písku.

Tréninků si ale dosytosti užívají například i Jan Chramosta a Matyáš Petrášek z pražského Kova, či Lukáš Grepl, který se do Hostivaře vrací po ročním působení v daleké Karviné.

Jak bylo zmíněno, dorostenci od neděle polykali náročné dávky a zvláště neoblíbený kardio trénink hnul s žaludky několika jedinců. Hrozný, slušně sem se u toho poblil, hodnotil s hořkým úsměvem útočník Štěpán Ferfecki, který si po tréninku musel ulevit na nejbližším záchodku. I on ale vyzdvihl přítomnost inline bruslí a zapojení inline hokeje či osmnáctikilometrové výjezdu po místní cyklostezce.

Dorost ještě ve čtvrtek večer běhal na plastové ploše zimního stadionu a součástí večerní jednotky byl i Petr Kaiser, který ve svém hodnocení zmínil právě hokejbalové tréninky. Do sezóny se nám to všechno určitě hodí, protože budeme vědět co od sebe čekat a jak si na hřišti vyhovět.

Dorostu pochopitelně pokračuje náročný program i v pátek, stejně jako kategorii mladších žáků. A právě za dveře jejich "šatny" se podíváme už zítra.

Redakce

 
 

Dorost se vrátil na hřiště, s Kovem ale padl!

31.5.2020

Dorost vstoupí do letního turnaje utkáním s Kovem!

28.5.2020

Mladší žáci zvládli i další zápas s Berounem! Vítěznou trefu zaznamenal Skála!

26.5.2020

Našim členům: K 25.5. dochází k překlopení ročníků do sezóny 2020/2021!

25.5.2020

Partneři klubu