HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.08.2019 Aktuální zprávy

Starší žáci za sebou mají druhý tréninkový den ve Světlé!

I starší žáci mají ve Světlé nad Sázavou napilno! Na soustředění fungují převážně spolu s kategorií dorostu a na hřišti je to znát. Trenér Tomáš Grepl, který během léta vstoupil do jiného stavu nejen díky přibrání blíže nespecifikovaného počtu kil, ale i páteční svatbou, připravil pro početné komando náročný program.

Do kategorie starších žáků přešlo po uplynulé sezóně hned několik hráčů ročníku 2006. Jedním z nich je i Tobiáš Halíř, který si na soustředění pochvaluje především tréninky na hřišti, nejradši by ale polil zmizíkem postele na internátu, které mu připadají nepohodlné. Po dopoledním tréninku na ploše, který byl zaměřen především na stickhandling a vedení míče, přesto zářil spokojeností. Během úterý si ale spolu se svými spoluhráči užil i cardio trénink, kompenzační cvičení se stále krásnější trenérkou Kiki Drážkovou či odpolední obratnost v písku.

Zahálet ale nebudou starší žáci ani ve večerních hodinách. Od osmi hodin se totiž potkají dnes již podruhé na hrací ploše, při tréninku na rozvoj složitějších individuálních dovedností. Těsně před zahájením tréninku jsme potkali i Sebastiana Endyše, který se podělil o své dosavadní dojmy ze svého prvního soustředění. Líbí se mi tu především intenzita tréninků, takovou náročnost jsem nečekal. Fajn je i jídlo, nebo trenérka Kristýna, která má parádní cviky, culí se šibalsky. To Richard Smetana, pro kterého to ve Světlé už premiéra rozhodně není, pochvaloval především polední klid a další doby volna: hrajeme karty a další hry, říká.

Program letního soustředění pokračuje i zítra, kdy už některé týmy čeká volnější odpolední program. Jedním z nich je i přípravka, do jejíž řad se během středy podíváme.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu