HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.01.2020 Rozhovory

Starší žáci vstoupili do zimní přípravy! Tobiáš Halíř vítá tréninky na ploše!

První týden zimní přípravy za sebou mají i starší žáci Hostivaře, kteří se po dvou trénincích v tělocvičně v pátek vydali i na plastovou plochu Koma Areny. Start přípravy zhodnotil útočník Tobiáš Halíř...

Tobiáši, když se ohlédneme zpětně za podzimní částí, jak si byl spokojen se svými výkony a s výkony týmu?

„Se svými výkony jsem o poznání spokojenější, než v minulé sezóně, protože mi přijde, že jsem obratnější a rychlejší. Je znát, že už nemám takovou zátěž. Spokojenější jsem i s týmem, protože jsme lepší parta a dobře spolu vycházíme. Také se zlepšily herní dovednosti u většiny z týmu."

Odstartovala zimní příprava! Jaká byla tréninková náplň v prvním týdnu a co od této fáze sezóny, která u mnohých nebývá tolik oblíbená, sám očekáváš?

„První týden jsem si užil, a to nejen proto, že už konečně mám co dělat, ale i proto, že trénujeme i s hokejkou, což je něco, co se v zimě moc nestává. Od zimní přípravy jinak ale očekávám hodně vytrvalostních a atletických tréninků v hale."

Jeví se ti tři tréninky týdně adekvátní, nebo by si osobně preferoval ještě více jednotek?

„Přijde mi to ideální, ale občas bych uvítal o víkendech ještě jeden trénink navíc."

Tým je po podzimu čtvrtý a v jarní části tak bude oč bojovat. Co od jarní části očekáváš?

„Doufám, že se v tabulce posuneme alespoň o místo vpřed a myslím, že je to klidně možné, když budeme i teď přes zimu co nejvíce na hokejce. Mohlo by nám to proti dalším soupeřům pomoci."

Redakce

 
 

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Starší žáci vstoupili do zimní přípravy! Tobiáš Halíř vítá tréninky na ploše!

12.1.2020

Běhání, běhání a zase běhání! I dorost odstartoval zimní přípravu!

9.1.2020

Jako první vyrazili v novém roce do akce mladší žáci! Zimní příprava startuje!

3.1.2020

Partneři klubu