HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
15.01.2024 Turnaje

Přípravka si zahrála v Plzni! Na půdě Mečounů odehrála tři zápasy!

Hostivařská přípravka se spolu s minipřípravkou vypravila v polovině ledna do plzeňské hokejbalové haly, kde se utkala s domácími Mečouny, Kladnem a Blatnou.

Trojice utkání vždy nabídla vyrovnanou podívanou a na obou stranách se střídalo spousty povedených akcí, zakončených parádními góly, nebo zákroky brankářů. Nejnapínavější bitvu pak nabídl poslední duel s Blatnou, kdy Hostivař po chladném začátku brzy ztrácela tři góly, famózním finišem ale utkání vyrovnala a v poslední vteřině o výhře rozhodl úspěšným trestným střílením David Smejkal.

Ondřej Novák (trenér týmu) - Vzhledem ke skladbě týmu jsme se tentokrát rozhodli se soupeři hrát minizápasy trojic. Prvním dvěma se dařilo a své soupeře dokázali přehrávat, třetí trojice pak sbírala v každé herní situaci především další zkušenosti a výsledek tak pro ni nebyl rozhodně zásadní. Znát byl ve druhém a třetím utkání rostoucí um začínajícího brankáře Matouše, který nás několikrát podržel.

Sestava Hostivaře: Přívratský - Burian, Nestrojilová, Skurzok (C), Pretz, Smejkal, Havlík, Musil, Kvapil, Dvořák

Redakce

 
 

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Nejlepším hráčem mládeže byl pro sezónu 2023/2024 vyhlášen Petr Lehner!

28.6.2024

Partneři klubu