HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
15.01.2024 Turnaje

Přípravka si zahrála v Plzni! Na půdě Mečounů odehrála tři zápasy!

Hostivařská přípravka se spolu s minipřípravkou vypravila v polovině ledna do plzeňské hokejbalové haly, kde se utkala s domácími Mečouny, Kladnem a Blatnou.

Trojice utkání vždy nabídla vyrovnanou podívanou a na obou stranách se střídalo spousty povedených akcí, zakončených parádními góly, nebo zákroky brankářů. Nejnapínavější bitvu pak nabídl poslední duel s Blatnou, kdy Hostivař po chladném začátku brzy ztrácela tři góly, famózním finišem ale utkání vyrovnala a v poslední vteřině o výhře rozhodl úspěšným trestným střílením David Smejkal.

Ondřej Novák (trenér týmu) - Vzhledem ke skladbě týmu jsme se tentokrát rozhodli se soupeři hrát minizápasy trojic. Prvním dvěma se dařilo a své soupeře dokázali přehrávat, třetí trojice pak sbírala v každé herní situaci především další zkušenosti a výsledek tak pro ni nebyl rozhodně zásadní. Znát byl ve druhém a třetím utkání rostoucí um začínajícího brankáře Matouše, který nás několikrát podržel.

Sestava Hostivaře: Přívratský - Burian, Nestrojilová, Skurzok (C), Pretz, Smejkal, Havlík, Musil, Kvapil, Dvořák

Redakce

 
 

A tým čeká pikantní start jarní části! Na domácím hřišti přivítá v Pražském derby Kert Park Praha!

23.2.2024

Dorost vyšel v Pardubicích gólově naprázdno, podlehl 0:2!

22.2.2024

Starší žáci odehráli další přípravný turnaj! Na Pražském míčku skončili třetí!

20.2.2024

B tým mužů se chystá na jarní část sezony! Na úvod se utká v souboji Pražských rezerv!

19.2.2024

Partneři klubu