HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.01.2024 Turnaje

Přípravka našla v Pardubicích nové soupeře! S jedním z hráčů se loučí!

Na druhý lednový turnaj vyrazila přípravka Hostivaře do Pardubic, kde se postupně utkala s Opočnem, Přeloučí a dvěma celky domácích Pardubic.

Tým kapitána Ríši Skurzoka, pro kterého byl z důvodu stěhování na Karlovarsko turnaj poslední akcí v dresu Hostivaře, vstoupil do nedělního odpoledne v dobrém rozmaru a nového soupeře z Opočna přehrával kombinační hrou i přesnou koncovkou! Po delší pauze pak Pražané vyzvali Přelouč, která už v prvním střídání ukázala své kvality a vedla! Zápas byl dlouho vyrovnaný a o těsné výhře Hostivaře rozhodl závěr druhé poloviny.

Hostíky čekal na závěr dvojduel proti domácím a byl to nejdříve modrý výběr Pardubic, který stál v cestě. Ve vyrovnaném a kvalitním duelu rozhodovalo zakončení a Hostivař tentokrát odešla poražena. Chuť si ale posléze vylepšila proti "bílému" pardubickému týmu, kde byl stav dlouho bezbrankový, v závěru ale dvěma góly rozhodla a výhru 3:0 pečetil do prázdné branky Čech. Brankář Matouš Přívratský si tak na turnaji připsal dvě vychytané nuly. Nejlepším hráčem Hostivaře na turnaji byla vyhlášena Terka Nestrojilová.

Sestava Hostivaře: Přívratský - Burian, Skurzok (C), Nestrojilová, Pretz, Mellen, Havlík, Maškarinec, Čech

VÝSLEDKY NA TURNAJI:

Hostivař - Opočno 9:0

Hostivař - Přelouč 6:5

Hostivař - Pardubice "modří" 3:6

Hostivař - Pardubice "bílí" 3:0

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - V Pardubicích jsme sehráli tři velice vyrovnané a přínosné zápasy, současně jsme si mohli zahrát i proti novým soupeřům, což je vždy zpestření. Nedělní program jsme si užili a těšíme se na další akci.

Redakce

 
 

A tým čeká pikantní start jarní části! Na domácím hřišti přivítá v Pražském derby Kert Park Praha!

23.2.2024

Dorost vyšel v Pardubicích gólově naprázdno, podlehl 0:2!

22.2.2024

Starší žáci odehráli další přípravný turnaj! Na Pražském míčku skončili třetí!

20.2.2024

B tým mužů se chystá na jarní část sezony! Na úvod se utká v souboji Pražských rezerv!

19.2.2024

Partneři klubu