HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.02.2020 Turnaje

Muži přivezli z Vrťas Cupu prvenství! Ondřej Kubeš nejlepším obráncem turnaje!

A tým Hostivaře nepohrdl v polovině února možností účasti na jihlavském turnaji Vrťas Cup, který po povedené neděli ovládl.

Hostivař nevyrazila na Vysočinu kompletní, příležitost tak ale o to více dostalo dravé mládí. V prvních utkáních měli Pražané problém především s koncovkou, Kladnu podlehli 1:2 a s výběrem Lužinských srdcařů uhráli pouze remízu, 1:1! Střelecky se už dařilo více proti Přibyslavicím, které Hostivař přehrála 6:0 a ačkoliv v posledním duelu skupiny nestačila na dobře hrající Jihlavu (0:3), postoupila ze třetího místa do turnajového čtvrtfinále.

Soupeřem byl výběr Vysočiny, který hostivařští udolali v samostatných stříleních! Úspěšným a rozdílovým exekutorem byl Marcel Malina. V semifinále se tým z Prahy 15 znovu utkal proti silnému domácímu týmu, kterého tentokrát přehrál 4:2 a postoupil do samotného finále, kde porazil kladenský tým 5:0!

Hostivař tak pro sebe přípravný turnaj v Jihlavě, který se nesl v příjemné atmosféře a byl podpořen výtečnou organizací, po úspěšné neděli získal! Nejlepším střelcem týmu se stal teprve sedmnáctiletý Samuel Kucharčík, který mířil přesně čtyřikrát. Další junior, Ondřej Kubeš, si dokonce odvezl trofej pro nejlepšího obránce turnaje!

Domácímu týmu děkujeme za možnost účasti na turnaji a těšíme se na další střetnutí.

Ondřej Kubeš (obránce HBC Hostivař) - Turnaj byl po organizační stránce velice kvalitně uspořádaný. Jsme rádi, že již v přípravě se dostáváme do zápasového zatížení, protože nás na jaře nečeká nic jednoduchého. I když jsme do turnaje nevstoupili vůbec dobře, naše hra se každým zápasem zlepšovala. Největší prověrkou pro nás byly oba zápasy s domácí Jihlavou a finálový zápas s Kladnem. S konečným umístěním v turnaji jsme velice spokojeni, ale v naší hře je stále spousta nepřesností, na kterých budeme muset v tréninku zapracovat.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu