HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
03.09.2019 Turnaje

Mladší žáky čeká zápasová prověrka! O víkendu odehrají pět zápasů na Lužinách!

Šestadvacet mladších žáků absolvovalo hned v první školní den vytrvalostní test v přírodě, za kterou vyjeli až do vesničky Mrač na Benešovsku. Čekal je náročný program, jehož součástí byl i měřený výběh směr Brdeč.

Na trase dlouhé 3,2 km si nejlépe počínal brankář Ondřej Coufal, na kterého pouhou vteřinu ztratil druhý Alex Klein. Třetí místo si vyběhl Filip Hradil. Početná skupina si dopřála v Mrači i společnou večeři, kterou celé odpoledne završila.

JEDEN TRÉNINK NA PLOŠE A HURÁ DO ZÁPASŮ

Ve středu čeká hostivařské žáky ještě trénink na ploše Koma Areny, už od pátku je ale čeká prověrka zápasová, díky třídennímu turnaji na Lužinách. Hostivař sehraje pět utkání, ve kterých se postupně střetne s Kert Parkem, Rakovníkem, Rebely, Třemošnou a Libercem. Samotné výsledky na turnaji budou podružné, trenérstvo se totiž chystá dát příležitost co nejširšímu kádru. V akci se představí i všichni tři brankáři, ačkoliv je jisté, že Jiří Kotík bude mít po celý podzim vyřízené hostování do týmu z Proseka, se kterým od jeho začátku Hostivař úzce spolupracuje.

TURNAJOVÉ ZÁPASY

Pátek / 17:00 / HC Kert Park Praha - HBC Hostivař

Sobota / 9:00 / HBC Hostivař - HBC Rakovník

Sobota / 13:00 / HBC Hostivař - SK Rebel Praha

Neděle / 12:00 / TJ Tatran Třemošná - HBC Hostivař

Neděle / 14:00 / HBC Hostivař - HBC Lišky Liberec

Redakce

 
 

„Konkurence v týmu je veliká, chci být pro Hostivař přínosem", říká junior David Waltr!

22.1.2020

Druhý přípravný zápas pro Dobřany! Bezpalec opět s hattrickem!

20.1.2020

Gólové žně v Dobřanech! Mladší žáci v prvním přípravném utkání úspěšní!

20.1.2020

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Partneři klubu