HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.07.2020 Aktuální zprávy

Mladší žáky "A" čeká v srpnu hned dvojice soustředění! Krom Světlé vyrazí i do hor!

Tradičně pestrý program čeká na tým mladších žáků "A" už v srpnu, kdy vyrazí hned na dvě letní soustředění. Po tradičním týdnu ve Světlé nad Sázavou naváží svěřenci trenéra Nováka kondiční přípravou na třídenním soustředění v Peci pod Sněžkou.

Akce ve Světlé je letos dost brzy, takže bylo mojí snahou s co nejkompletnějším týmem vyjet ještě na tři dny do hor, kde to dobře známe. Penzion Bivoj v Peci pod Sněžkou a okolí nám nabízí vše potřebné ke slušné kondiční přípravě, říká spokojeně Ondřej Novák, který by se se svým týmem v příští sezóně rád prezentovat běhavým a kombinačním hokejbalem. Máme v ročníku 2008 spousty šikovných a nadějných kluků, které zatím brzdí pomalejší fyzický vývoj. To se ale jednou zlomí a co budeme mít naběháno, nám už nikdo nevezme, doufá Novák.

Po dvou soustředěních by měla na tým čekat i zápasová příprava v podobě přípravného turnaje, v neděli 6. září, a jeden přípravný zápas se starší kategorií, vložený do týdne. Podoba regionální soutěže dosud není známa a rozpis je tak očekáván spíše až na druhou polovinu srpna.

Hostivař přihlásila do soutěží po osmi letech opět dva týmy mladších žáků a starší a zkušenější "A" tým čeká mnoho nového, už i díky menšímu počtu hráčů na soupisce. Z hostování na Proseku se po roce ovšem vrací nejen brankář Jiří Kotík, ale i hráči Antonín Postler a Oliver Čejka, kádr by měl navíc doplnit i Marián Hnyk z Písku, který se k týmu připojil už během červnového Letního poháru.

V sezóně budou tréninkovými dny mladších žáků "A" především pondělky, středy a pátky, vždy od 16 hod.

PROGRAM PŘÍPRAVY MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"

9. - 15. 8. 2020 / Letní soustředění Světlá nad Sázavou

28. - 30. 8. 2020 / Kondiční soustředění Pec pod Sněžkou

6. 9. 2020 / Přípravný turnaj (Praha)

Redakce

 
 

„Motivuje mne nominace na Světový pohár", říká odhodlaně dorostenec Petr Lehner!

3.8.2020

A tým vstoupí do letní přípravy! V Mostu se utká proti výběru Masters ČR!

31.7.2020

Mladší žáci B - „Nová sezóna přináší pro každého z nás novou výzvu", říká trenér Jiří Vaniš!

29.7.2020

„Nikdy jsem neměl malé sebevědomí, naším cílem musí být play-off", říká Jan Čejka!

27.7.2020

Partneři klubu